5.B – další informace

Oceňuji odvahu všech dětí, které se zúčastnily přijímacích zkoušek na gymnázia a blahopřeji těm, které navíc byly úspěšné.

Jsem ráda, že se konzultací /tripartity/ zúčastnila většina dětí s rodiči /někteří mají ještě jiný termín/. Pokud jste se nenahlásili, či neměli čas a máte zájem, prosím, napište mi na mail či SMS. Určitě nějaký společný čas najdeme.

Připomínám, že v pondělí a úterý /7. – 8. 5. 2018/ je volno. Děti mají DÚ z ČJ a dokončit práce, které neudělaly nebo zapomněly odevzdat.

Autorské čtení proběhne 14. 5. 2018 od 8 – 10 hodin v několika třídách /i v naší/. Je to celoškolní akce.

Děti mají po zkouškách a pomalu začíná finále. Čekají nás výlety, příprava divadla na Akademii, besedy /zatím jisté Želvy, objednaný Vesmír, nedokončené vycházky po Praze, plánovaný výlet na závěr – poslední víkend a začátek posledního týdne před prázdninami/.

24. – 29. 5. odjíždím s dětmi do Švýcarska /9.třída, kterou jsem učila 5 let to má jako rozloučení/ a přece jen několik dětí z naší třídy jede také. Nebojte se, že by se suplovalo, protože odjíždíme ve čtvrtek /až po vyučování/ a vracíme se v úterý. Takže pouze vyměníme pár hodin s paní ředitelkou a děti nepřijdou ani o jednu hodinu.

14. 6. 2018 proběhne na celé škole Akademie k 25. výročí školy.

18. – 22. 6. 2018 Chlupíkovo divadelní léto

Věřím , že najdeme nějaký společný termín, kdy vám děti předvedou, co všechno zvládnou /portfolia, divadlo, prezentace z Evropy../. Nenávratně se blíží čas, kdy se rozloučí s 1. stupněm a rozejdou se do nových tříd. Snad to bude pro všechny šťastné vykročení.

Vlaďka Strculová Procházková

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*