5.B – akce v červnu

Vážení rodiče,

v pořádku jsme se vrátili ze Švýcarska. Unaveni a spokojeni. Děti, které se zúčastnily, budou své zážitky předávat ostatním /v rámci projektu Evropa/. V úterý /hned po celonočním přejezdu/ jsme s paní ředitelkou odučily vše podle rozvrhu.

Čekají nás tyto akce:

  • 4. června nás navštíví pan Halousek z vesmírného centra s povídáním o vesmíru a především Marsu /třída 5.B/ 30,-
  • 5. června je akce pro budoucí prvňáčky /děti se mohou zúčastnit s pomocí, ale pořádají především děti z 5.A a D,
  • 8. června jdeme s děvčaty na zdravotní středisko /Praha 6/ na povídání o /před/sexuální výchově – je doporučeno paní učitelkou z gymnázia a již jednou vyzkoušeno s bývalými páťačkami /jen děvčata se sestřičkou a paní doktorkou/ a kluci budou mít v této době besedu se studentem přírodověd. fakulty na stejné téma /doporučen od paní uč. Kohoutové/. Téma: otázky, které děti v tomto věku a této oblasti zajímají a mohou je řešit s odborníky.
  • 11. června absolvujeme přednášku o želvách /prostory školy/ 50,-
  • 14. června Akademie – 25. výročí školy – akce pro rodiče – pozvánku dostanete, 15. června se totéž zopakuje pro školní děti.
  • 18. – 22. června Chlupíkovo divadelní léto, 19. června bychom měli zahrát divadlo dopoledne pro ostatní děti a v 17 hodin pro rodiče /spolu s výstavou portfolií a prací dětí v 5. B -. celá akce by měla proběhnout mezi cca 16 – 19 hod./
  • 22. – 25. června uskutečníme výlet do Sobotky – rozloučení s prvním stupněm, zatím víme, že pojedeme do kempu v Sobotce – autobusem odpoledne- upřesníme čas, pojedou s námi rodiče Stejskalovi, vracíme se do Prahy v pondělí večer, či v případě krásného počasí v úterý během dne – samozřejmě informace zpřesníme. Přítomnost dalších rodičů vítána.
  • 29. června – vysvědčení – rozloučení a hajdy na prázdniny.

Prosím, pokud počítáte v červnu s nějakým uvolněním, případně odjezdem před vysvědčením, dejte mi zprávu s předstihem. Díky moc.

Přeji krásný a pokud možno klidný červen.

Vlaďka Strculová Procházková

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*