5.B – akce na závěr roku

Vážení rodiče, upřesňuji akce, které nás čekají:

dnes jsme byly s dívkami na zdravotním středisku, kde byly velmi citlivě seznámeny s vývojem lidského těla a případnými problémy, které by se jich mohly týkat. Věřím, že vám budou vypravovat samy víc. Povídání se studentem /kluci/ se bohužel    neuskutečnilo /student se opravdu na poslední chvíli omluvil – uvidím, jestli ještě najdeme do konce roku náhradní termín/.

1) 11.6. /pondělí/ 8 – 10 hod. přednáška o želvách /Člověk a jeho svět – příroda/ cena 50,- vyúčtováno s ministry financí,

2) 14.6. /čtvrtek/ od 16 hodin Festival – oslava 25. výročí založení Chlupovky. Děti z 5.B vystupují ve společném tanci a v anglickém divadle, dále zájemci pomohou ve čtenářské dílně v 5.B a  na výstavě Evropa v 5.C. Prosím, sledujte program. Akce bude končit cca v 18 – 18.30. Všichni jste upřímně zváni.

3) 18. – 22.6. proběhne 11.ročník Chlupíkova divadelního léta. 5.B hraje v úterý 19.6. dopoledne pro děti a odpoledne v 17 hodin pro rodiče. Zároveň jste všichni zváni na výstavu portfolií a projektu Evropa a dalších prací /19.6./ cca od 16 hodin do 5.B. Výstavu si samozřejmě můžete prohlédnout i po divadelním představení. S dětmi jsem se dohodla, že bychom 19.6. přespali ve škole.

V tomto týdnu bychom měli již odevzdat učebnice a hodně uklízet /odnášet postupně věci domů/.

4) 22.6. – 25.6.2018 závěrečný výlet do Sobotky.

Odjezd 22.6. v 16.20 –  sraz před školou v 15 hodin – odjezd na autobusové nádraží Černý most. Program s dětmi připravíme – hrad, zámek, lezecké centrum, koupání, výlety/. Jede s námi paní Stejskalová a její přítel, možná pan Anelt a já. Většina dětí chce spát ve stanech, budovu využije cca 6 dětí + někteří dospělí. Zajištěna polopenze. Cena -počítejte 1500,- /cesta, ubytování, polopenze, vstupy, kapesné/, samozřejmě s ministry financí vyúčtujeme – některé děti mají ještě něco na osobním účtu, ale některé jsou již na 0. Mobily tentokrát dovoleny, pravidla používání upřesníme. Návrat v pondělí ve večerních hodinách, též upřesníme.

V pondělí budeme vybírat 200,- na cestu /nutno koupit předem/.

5) 29.6. vysvědčení – pouze jedna hodina. V posledním týdnu též děti odevzdávají klíčky od skříněk.

Prosím rodiče dětí, které odjíždějí na prázdniny dříve, dohlédněte, aby bylo vše v pořádku odevzdané, věci odnesené. Vysvědčení můžete vyzvednout o prázdninách u paní hospodářky. Jelikož děti končí 1. stupeň a stěhují se do jiné třídy a já končím a uklízím třídu taky. Pokud byste něco zapomněli, samozřejmě je ve třídě v průběhu prázdnin naleznete – jen zavolejte – kdy.

Přeji všem dostatek sil do závěru školního roku.

Vlaďka Strculová Procházková

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*