5.B – akce – předposlední týden 5. třídy

Vážení rodiče,

děkuji všem dětem, které pomohly v dílně čtení i v projektu Evropa na Festivalu i rodičům, kteří se přišli podívat na slavnost. Věřím, že se to všem líbilo. Přípravy byly opravdu dost náročné.

V týdnu 18.6.- 22.6.2018 proběhne na škole Chlupíkovo divadelní léto – jsme přihlášeni na některá představení /vše probíhá během dopoledních hodin/.

V příštím týdnu nás čeká v úterý /19.6./ dopoledne v 9 hodin divadlo na Chlupíkovu divadelním létě, pro rodiče od 17 hodin v  divadelním sále. Výstavu portfolií Mistrovských děl, čtenářských deníků a prací z projektů Evropa ve třídě si můžete prohlédnout ve třídě buď před představením nebo po představení. Dobu představení ještě nedokážu odhadnout.  Po představení s dětmi přespíme ve škole.

V pátek 22.6. odjíždíme na výlet do Sobotky.Sraz před školou v 15 hodin, odjezd z Černého mostu v 16.20 – místenky na autobus už máme koupené. V tomto týdnu od dětí vyberu peníze na výlet /200,- na autobus už většina dětí přinesla, dále přinesou děti, které budou ve stanu 1000,-, děti, které budou v budově 1300,- vyúčtujeme s ministry financí. Vracíme se v pondělí ve večerních hodinách – zkusíme jet vlakem – dáme vědět kdy – děti mohou s sebou vzít mobily.

Fotky třídy jsou u mne – velká společná fotka třídy, učitelů – 40,-, foto skupin jsou po 35,- Kč.

Přeji hezký týden.

Vlaďka Strculová Procházková

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*