Kroužek angličtiny Lingua Nova

Angličtina pro děti 1. a 2. tříd a  Cambridge kurzy pro starší děti

V tomto roce otevírá JŠ Lingua Nova v budově FZŠ další ročník angličtiny pro děti 1. a 2. tříd. Tato výuka bude probíhat v pondělí a ve středu brzy odpoledne.

Časy kurzů jsou orientační a po konečné domluvě se školou se mohou  cca o + či – 5 – 10 minut lišit.

KURZ 1. TŘÍD: po. a stř. 12,45-13,30. Kurz 1. tříd je k datu 10.9. plný a další přihlášky nemůžeme přijmout.

Plán výuky

Mluvený jazyk: stejně jako se děti dosud naučily bez znalosti psaní česky, učí se i angličtinu. Hodiny jsou plné her, soutěží, básniček i písniček. Aby byla výuka pro děti atraktivní, hrajeme s nimi celoroční anglickou soutěž Cesta pohádkovým lesem.

KURZ 2. TŘÍD: po. a stř. 13,40-14,25 a 14,35-15,20.

V kurzu 2. tříd je ještě několik volných míst.Děti můžete přihlásit e-přihláškou na        www. linguanova.cz

Plán výuky:

K mluvenému jazyku, na který je i nadále kladen hlavní důraz, přibíráme také základy psaní a gramatiky a hrajeme hru Honba za zlodějem.

Výuka starších dětí – Kurzy Cambridge English

Vzhledem k tomu, že jsme se stali spolupracující školou s Cambridge University, nabízíme starším dětem výuku rozšiřující školní angličtinu, a to přípravný kurz k mezinárodně platným Cambridge zkouškám.

Proč Cambridge zkoušky již pro děti 1. stupně? Jazykové zkoušky Cambridge English Language jsou celosvětově nejprestižnější jazykovou kvalifikací a jsou mezinárodně platné. Jsou velmi motivační. Hlavním účelem získání certifikátu je snaha budovat zájem o studium angličtiny již v útlém věku, kdy si děti profilují své zájmy.

Ve školním roce 2018 -19 nabízíme dvě úrovně.  Stručná náplň jednotlivých kurzů je popsána na webových stránkách    www.linguanova.cz. V aktualitách je uvedena hlavní náplň jednotlivých úrovní.

Starters – děti 3. a 4. tříd: pondělí 15,30-16,30

Movers – děti 5. a 6. tříd: středa 15,30-16,30

Do obou kurzů je možno děti přihlásit e – přihláškami na www.linguanova.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*