NÁRODNÍ TESTOVÁNÍ 2018/2019 – 9. ROČNÍK

I letos se žáci 9. ročníku podrobili národnímu testování SCIO. Výsledky testů obecných studijních předpokladů, v českém jazyce a matematice jsou porovnány z hlediska potenciálu žáků a také s výsledky všech deváťáků testovaných v republice.
Škola i žáci tak dostávají dobrý nástroj k posouzení své práce.

Výsledky – SCIO_souhrn
Výsledky dosaženými v českém jazyce patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Porovnáním výsledků testu z českého jazyka s výsledky testu OSP bylo zjištěno, že v naší škole je studijní potenciál žáků v českém jazyce využíván dobře. Výsledky žáků jsou na vyšší úrovni, než jaká odpovídá úrovni jejich studijních předpokladů, učitelé s ním velmi dobře zacházejí a žáci pracují nad svoje možnosti.

Výsledky vašich žáků v matematice jsou lepší než u 80 % zúčastněných škol. Porovnáním výsledků testu z matematiky s výsledky testu OSP bylo zjištěnoi, že v naší škole je studijní potenciál žáků v matematice využíván optimálně, výsledky žáků v testech odpovídají úrovni jejich studijních předpokladů.

Nejlepší výsledky jednotlivců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*