AJ 2.A,B,C (Andrea Běhalová) – týden 17.-21.12.,2018

Dobrý den,

Portfolium na AJ  -2.B a 2.C.: Oznamuji, že děti ze 2.B a 2.C mají portfolia na angličtinu nyní u sebe doma. Děti mají portfolium přinést na příští hodinu angličtiny tento týden. Navíc by bylo dobré, aby si doma děti přidaly alespoň 10 prázdných Euro-obalů, abychom měli v portfoliu pořádek když si budeme zakládat další nové studijní materiály, aby se nic v portfoliu nepřekrývalo a aby se děti mohly z portfolia učit. Děti se tím učí jak si mají smysluplně ukládat studijní materiály k učení.  

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v týdnu 17.-21.12. budeme pokračovat v následujícím:

  1. Shrnující Test 2 z Unitu 2 si vypracujeme s dětmi ve 2.B. a 2.C. v pondělí 17.12.
  2. Navíc ve 2.B a 2.C si zpíváme anglické vánoční a zimní koledy, poslechneme si vánoční příběh o Spikovi, Tině a Ruby a seznámíme se s novou slovní zásobou. :-)
  3. 2.A. V pátek 21.12. děti budou mít celotřídní program s druhou polovinou třídy, takže angličtinu budeme mít až po Vánocích, t.j. 11.ledna 2019. Mezitím by si děti měly zpívat doma anglické vánoční písničky a opakovat si slovíčka k tématu “Christmas”. Jak jsem dětem slíbila, tak vyvěšuji odkazy zde:

Oh, Christmas tree song:

Jingle Bells song  (klikni na název písničky)

We wish you a merry Christmas song (klikni na název písničky)

Christmas vocabulary (slovíčka):

Domácí úkol/ Homework (HW):

2.C,B na pondělí 17.12.   2.A. na pátek 11.1.2019

  1. 2.B. a 2.C.: Děti si mají opakovat vše k Unitu 2 na Test 2. Děti ve 2.A. si opakují s pomocí materiálů založených v portfoliu a z pracovního sešitu (Activity Book). Navíc si děti mohou opakovat na následujících odkazech na webu: Slovíčka k Unitu 2. Po kliknutí na jednotlivé obrázky, děti uslyší výslovnost. Dále pak: Písničky z Unitu 2, Příběh z Unitu 2.
  2. 2.B. a 2.C.: Děti ze 2.B a 2.C.. si mají portfolia přinést na příští hodinu angličtiny tento týden.
  3. 2.A.: Dětem ze 2.A. jsem písemný DÚ nezadala, ale měly by si zpívat anglické vánoční písničky a opakovat si slovíčka k tématu “Christmas” (viz výše). :-)

Přeji všem pohodový advent,

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*