Plavecko-běžecký pohár 2018/2019

Fotogalerie – prohlédněte si fotky z akce

V rámci podzimní části I. pololetí jsme se zúčastnili již pěti kol plavecko-běžeckého poháru a nevedli jsme si vůbec špatně. Naši žáci a žákyně ze 3-7.třídy dokázali získat hned několik umístění na stupních vítězů.

Někdy bohužel i řadu nepopulárních umístění těsně pod stupni vítězů. Především pak řada z nich bojuje o celkové umístění v celém seriálu. Momentálně držíme hned čtyři průběžná umístění na stupních vítězů a rovněž několik umístění v první pětici. Po obměně našich reprezentantů z let předešlých, je o to cennější, že „nováčci“ dokázali navázat na předešlé úspěchy svých předchůdců, i když většinou závodí ve své kategorii se soupeři o rok staršími. Děkujeme za vzornou a pravidelnou reprezentaci naší školy a budeme držet palce do jarního pokračování tohoto poháru.

Pravidelní úspěšní účastníci: Kašek Oliver 7.A., Totová Adéla, Horňáková Mirjana 6.B., Linková Laura 6.C., Bandžuchová Táňa, Pištěláková Kristýna, Musil Jiří, Šedina David, Havránek Petr 4.B., Totová Tereza 4.C., Zánová Bára 3.B.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*