AJ 1.A,B,C,D (Andrea Běhalová) -týden 18.-22.2.,2019 (jarní prázdniny 11.-15.2, škola je zavřená)

Dobrý den,

Poznámka k portfoliu na AJ (angličtině) 1.A,B,C,D: Děti v 1.A,B,C,D mají portfolia na angličtinu nyní u sebe doma. Doma si děti z 1.A a 1.D mají přidat minimálně 10 prázdných Euroobalů do portfolia, abychom po návratu do školy mohli do portfolia vkládat další studijní materiály. Po jarních prázdninách všechny děti mají přinést portfolia zpět do školy na hodinu angličtiny v týdnu 18.-22.2.2019. Předem děkuji rodičům dětí za spolupráci.

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v týdnu 18.-22.2.2019 budeme pokračovat v následujícím:

1.A.,1.B, 1.C, 1.D: Dokončíme výrobu barevné káče (pouze ty děti, které si potřebují dodělat). Procvičujeme si slovíčka (hračky, barvy, tvary) ve větách, hrou a zpíváním. Např. This is my blue car. This is a doll. It is red. (Česky: Toto je moje modré auto. Toto je panenka. Je červená.). Opakujeme si Unit 3. Připomeneme si písničku na Valentýna, kterou již umíme zpívat a k ní si společně zatančíme. Vypracujeme si Valentýnské přáníčko (srdíčko).

Jak jsem se s dětma domluvila, vyvěšuji tady pro děti naši oblíbenou písničku a další nové písničky na Valentýna, aby si je děti mohly zpívat a tančit také doma. :-)

„I love you“ song (zpíváme si a tančíme s našim novým kamarádem, fialovým dinosaurem Barney)

„Valentines, Valentines, What colours do you see?“ song

Valentine shape song

Domácí úkol/ Homework (HW):

1.A.,1.B. na středu 20.2.2019;         1.C. na pátek 22.2.2019: 

V pracovním sešitě (Activity Book) si děti mají vypracovat stránku 25. Děti mají vlepit samolepky k jednotlivým obrázkům. Děti najdou samolepky k Unitu 3 vzadu pracovního sešitu (Activity Book). Tímto cvičením si děti opakují názvy hraček.

1.D. na úterý 19.2.2019:

V pracovním sešitě (Activity Book) si děti mají vypracovat stránku 27. Do prázdných políček děti napíšou počet věcí a mluví si pro sebe anglicky: How many books? Eight books.  

Přeji všem dětem a rodičům hezké jarní prázdninové volno.

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*