Týdenní plán 24. – 30. 6.

Vážení rodiče, milé děti,

před námi je poslední týden školních radovánek. A co nás čeká za příjemné aktivity?

Pondělí:  Bude tělocvik, dále půjdeme na divadelní představení o lidském těle. Po jeho zhodnocení nás čeká práce… Vyklízení skříněk, vrácení klíčků (od úterý již děti chodí přímo ke třídě, přezují se před ní a boty uloží do laviček). Kdo neodnesl kufřík, učiní tak. Budeme třídit portfolia, odnášet vše z lavic i cvičební úbory.  Od tohoto dne bude na parkovišti školy přistaven kontejner na papír.

Úterý: Divadlo učitelů, loučení s pracovními sešity.

Středa: Brannball s prvňáčky v Prokopském údolí (prosím o sportovní lehký oděv, boty i do vody, dečku na sezení, namazat slunečním krémem, ošetřit sprejem proti klíšťatům, svačina a pití v batůžku…).

Čtvrtek: Koloběžkový výlet na „osmičku“. Po návratu zmrzlinové osvěžení. Výuka bude zkrácena na 11:40. Prosím o podpis této informace v ŽK.

Pátek: Vysvědčení – pouze první vyučovací hodina. Děti se nepřezouvají. Prosím o přinesení pevných desek na vysvědčení.

Ráda bych Vás ještě požádala o spolupráci při hledání ztracených učebnic. V případě jejich nenalezení Vás prosím o jejich zakoupení (internet, Luxor, Černá labuť, větší knihkupectví…) a doručení do školy. Děkuji!

Během týdne bych Vám ráda zaslala seznam pomůcek k zajištění na další rok, abyste měli co nejvíce času. Pracovní sešity a sešity a věci pro každodenní potřebu všech ve třídě (kancelářského i spotřebního charakteru) zajistím já.

Na prázdniny nedávám žádné úkoly, prosím jen o podporu dětí ve čtenářství a vedení Cestovatelského deníku (bude se vyhodnocovat v rámci školy po prázdninách – dobrovolné). Školní rok zahájíme v ČJS tématem Evropa, proto prosím, zda byste mohli zaslat pohlednici do školy v případě, že budete mimo ČR. Hodilo by se nám to jako motivace k tomuto tématu…

Přeji Vám všem krásné prázdniny plné pohody, nevšedních zážitků a radosti. Děkuji za ve většině případů příkladnou spolupráci! A již nyní se těším na její pokračování v pátém ročníku :-).

 

Pavla P.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*