Run and Help 2019

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Pozvánka na akci
Charitativní běh Run and Help patří v naší škole už k tradičním akcím. Letos se běželo a pomáhalo již po čtvrté. I tentokrát se ve čtvrtek 20.6.2019 v 18:00 hodin sešlo na školním hřišti mnoho současných, bývalých a zřejmě i budoucích žáků, pedagogických pracovníků, rodičů, prarodičů a přátel naší školy. Celkem více než 150 lidí. Za dvě hodiny dokázali naběhat 840 km a vybrat 12 500,- Kč. Celá částka byla zaslána na Konto Bariéry a pomůže malému Filipovi získat bionickou protézu ruky.
Celou akci zorganizovaly děti ze školního parlamentu za vedení paní učitelky Rajtrové a zaštiťovala ji rada rodičů.
Děkujeme všem za účast, případný peněžní příspěvek nebo napečení báječného občerstvení a těšíme se na další ročník.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*