AJ 4.A,B,C (Andrea Běhalová) – týden 14.-18.10.,2019

Dobrý den,

Portfolia na AJ: Děti ze 4.A,B,C mají AJ portfolia nyní u sebe doma. Děti si mají projít materiály v portfoliu, opravit a dopsat si co jim chybí a přinést portfolium zpět na angličtinu tento týden v pondělí (4.A) nebo v úterý (4.B,C).

Časopisy na angličtinu (říjen 2019 vydání): Oznamuji, že minulý týden děti dostaly časopis za říjen 2019. Děti mají mít oba časopisy (září a říjen 2019 vydání) podepsané (jméno, příjmení, třída) a mají si oba časopisy nosit nyní na každou hodinu angličtiny. Ve 4.B časopisy za říjen 2019 dorozdáme dětem v úterý 15.10. 

Pokud nenastanou nějaké změny, tak v týdnu 14.-18.10. budeme pokračovat v následujícím:

  1. Opakujeme si z Unitu 1 anglickou abecedu, hláskování a rozhovory ve dvojicích hrou a ústním zkoušením. Ústně zkoušíme od pondělka 14.10.: Znovu hláskování, ale nyní hláskování slov (Děti by měly již umět zapsat různá hláskovaná slova.) a rozhovory ve dvojicích (Děti by se měly již umět představit, zeptat se na jméno a další osobní údaje, rozloučit se).
  2. Pokračujeme v Unitu 2 na téma „Family“. Procvičujeme si čísla 0-100 ústně, písemně a znovu písničkou. Procvičujeme si sloveso „have got“ ve větách a otázkách, např. „How many brothers/sisters have you got? I’ve got…..“, „She/He has got……..“, „Have you got any ….?“ zábavnou hrou.
  3. Učíme se stručně popsat členy rodiny (vzhled a osobní údaje).
  4. Celohodinovou práci s anglickým časopisem přesuneme na příští týden v pátek 25.10.
  5. Ve středu 16.10. si zkontrolujeme domácí úkoly (DÚ) vypracované v pracovním sešitě a v A4 linkovaném sešitě. Děti si zapsaly DÚ do ukolníčků.

Přeji všem hezký podzim,

Andrea Běhalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*