Týdenní plán 2.D AJ (Martínková) – týden 7.-11.10.

smart

Milí rodiče,

tento týden jsme s dětmi dále pracovali v Unit 2. Děti prezentovali své Tina´s Tiny Books – Animals. Byla to jejich vůbec první prezentace tohoto typu, takže svou roli trochu hrála i tréma a ostych před ostatními. Nakonec to všichni zvládli a měli z toho radost. Jen bych Vás, rodiče, chtěla poprosit, abyste podobné úkoly s dětmi doma procvičili alespoň párkrát, aby to děti trochu víc povzbudilo a dodalo jim to odvahy.

V pracovním sešitě děti samostatně pracovaly na str. 9, kde si již několikrát procvičené názvy zvířat doplňovali v křížovce. Hned v pátek jsem to zkontrolovala. Kdo měl všechno v pořádku, odcházel domů se smajlíkem. Ty, kdo někde chybovali, poprosím, aby si to v pracovním sešitě opravili.

Za domácí úkol mají děti procvičovat názvy zvířat – ústně i písemně. Dále pak otázku „Can you see?“ a odpovědi „I can see.“ a „I can´t see.“. Příští týden děti čeká test z lekce 1 – první v tomto školním roce. Proto prosím, abyste si s nimi lekci zopakovali, ať to všechno zvládnou dobře. Budou na to mít celou vyučovací hodinu. Doporučuji, abyste si s dětmi ještě prošli str. 10-11 v pracovním sešitě, kde si děti mohou danou lekci zopakovat. Upozorňuju jenom, že abecedu jsme si zatím jenom představili, takže děti ji neumí plynule, abyste to po nich nepožadovali.

Mockrát Vám děkuji a přeji Vám všem krásné podzimní dny, Nataša Martínková.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*