Týdenní plán 2.D AJ (Martínková) – týden 14.-18.10.

Milí rodiče,

tento týden děti zvládli svůj první test – z lekce 1 a myslím, že velmi dobře. Během hodiny jsme stihli s dětmi vyplnit Sebehodnotící tabulku za lekci 1. Takovou tabulku budeme společně vyplňovat po každé lekci a u dětí slouží k sebereflexi a u mě k hodnocení dětí. Je tam vždy uvedených několik věcí, za které se děti hodnotí znalosti a používání slovíček a jednoduchých otázek v angličtině, plnění DÚ, práce ve škole, chování a spolupráce s ostatními dětmi. V závěru hodiny jsme se ještě naučili písničku „Can you snap like a crocodile?“, kterou jsme si všichni užili.

Domácí úkol do příští hodiny děti nemají žádný. Na tento týden měli děti dobrovolný domácí úkol v pracovním sešitě – str. 10-11. Pokud by některé ještě měly zájem, můžou si ho do příští hodiny ještě dodělat. Bude ohodnocen „známkou“ navíc.

Ještě malá prosba – děti mají AJ v pátek hned 1. hodinu. Bohužel, častokrát se stává, že některou z pomůcek na vyučování s sebou nemají (učebnici, pracovní sešit, portfolio, linkovaný sešit, žákovskou knížku, penál a v něm pomůcky + lepidlo). Je to potom pro ně, ale i pro mě (pokud třeba potřebuji zapsat hodnocení do ŽK) komplikace. Jestli by to šlo, moc bych Vás chtěla požádat, ať jim ve čtvrtek večer zkontrolujete všechny věci na AJ, jestli je mají v obalu. Moc tím pomůžete jim i mně.

Mockrát Vám všem děkuji a přeji hezké podzimní dny, Nataša Martínková.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*