Staň se spisovatelem

I ve školním roce 2018/19 se žáci naší školy zúčastnili literární soutěže MČ Praha 13 Staň se spisovatelem. Na podzim vždy netrpělivě čekáme, zda budou práce našich žáků oceněny a zařazeny do Sborníku. Letos takových porota z Městské knihovny v Praze vybrala ze všech zaslaných  pouze 21.  Jsme velmi rádi, že z naší školy bylo mezi nimi 6 literárních prací žáků ze 7.-9. ročníku. Stali jsme se tak z hlediska počtu zařazených prací nejúspěšnější zúčastněnou školou. Pro autory opět uspořádá MČ Praha 13 Literární večer, kde děti přečtou své práce nebo úryvky z nich. Zároveň dostanou autorský výtisk Sborníku a drobné ceny.

Pozvánky dostanou všichni autoři oceněných prací: 
Klaudie Holanová – loňský 7.ročník (odešla na šestileté gymnázium)
Martina Blahovcová – loňský 9. ročník
Ondřej Schlaichert – 9.ročník
Valentýna Trávová – 9.ročník
Helena Čechová – loňský 9. ročník
Karolína Plačková – 9.ročník

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*