Vícejazyčnost je bohatství

Letos se poprvé zúčastnily děti z naší školy soutěže Vícejazyčnost je bohatství, která je určena na podporu výuky jazyků a lepšího mezikulturního porozumění. Zúčastnily se dvě žákyně z naší školy. Elena Ognessian, která prezentovala arménskou osobnost formou komiksu a Alaa Wehbe, která představila Josefa Čapka formou portrétu s textem. Obě práce vytvořily v rámci odpoledních setkávání dětí s odlišným mateřským jazykem.
Elenka Ognessian získala 4. místo (ocenění za vynikající účast) v soutěži jednotlivců ve své věkové kategorii. Jako škola jsme dále získali jako náhradníci možnost účasti na Speak dating junior setkání. Děkujeme za skvělou reprezentaci a GRATULUJEME. 

komentář u “Vícejazyčnost je bohatství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*