Týdenní plán 3.C,D AJ (Martínková) – týden 4.-8.11.

Milí rodiče,

věřím, že i Vy i děti jste si užili hezké volno a že jste si hlavně odpočinuli.

Příští týden začneme podzimem – na úterní hodině si budeme s dětmi povídat o podzimu, rozšíříme si slovní zásobu na toto téma. Naučíme se novou básničku a taky novou písničku s podzimním tématem, připomeneme si některé svátky, které souvisí s podzimem.

Ve středu budeme s dětmi pracovat v učebnici str. 15, kde budeme pracovat s rozhovorem, který si přečteme, přeložíme a ve skupinách zdramatizujeme. Tento rozhovor je zaměřen na procvičování gramatiky – What´s this? Is it a robot? Yes, it is. No, it isn´t. It is a robot. It isn´t a robot. Tyto věci si dále procvičíme i v pracovním sešitě – dvěma poslechy a jedním psacím úkolem (str. 19, 21). 

V pátek budeme dále procvičovat výše uvedenou gramatiku, ústně i písemně (v sešitě i v pracovním sešitě). Text z učebnice na str. 15 budeme číst na známky. V případě, že to stihneme, tak bychom ještě měli projít str. 16 v pracovním sešitě.

SLOVNÍ ZÁSOBA: všechny probírané hračky, autumn, a leaf/leaves, apples, Halloween, Thanksgiving, a rake, a pumpkin, rainy, windy, a mushroom, a tree, a fox, a rabbit, a fox, a lizard, a bird, a bear, a forest.

Mockrát Vám všem děkuji a přeji hezké dny, Nataša Martínková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*