Týdenní plán 1.A,B,C,D AJ (Martínková) – týden 4.-8.11.

Milí rodiče,

tento týden jsme s dětmi procvičovali školní potřeby ve 2. lekci. Pracovali jsme v učebnici, kde jsme popisovali obrázek (postavy z Happy House, kde jsou a co dělají). Děti zvládli několik poslechů (jednoduché názvy školních předmětů a taky příběh Polly a Daisy). Školní potřeby jsme si procvičili i několika hrami. Taky jsme se spolu naučili novou písničku „What´s in my bag?“, kterou děti zvládly velmi dobře.

V pracovním sešitě mají děti za domácí úkol stranu 11, vybarvit a pojmenovat 4 školní předměty.

Tento týden jsem si vzala ke kontrole pracovní sešity, abych viděla a zhodnotila jejich práci v 1. lekci. Dětem se daří moc dobře a všechny se hezky snaží. Zatím jsem stihla kontrolu pracovních sešitů 1.D, kde jsem sešity prošla a různé nedodělky dopsala i do žákovské knížky. V pátek jsem posbírala sešity 1.B a 1.C, které si projdu a během příštího týdne je dětem vrátím a zároveň do žákovských knížek dopíšu, co je ještě potřeba dodělat. Třídu 1.A se taky budu snažit dodělat tento týden, příp. ten následující. Všechno se ještě dozvíte z týdenního plánu. Tímto Vás, rodiče, prosím, abyste s dětmi dané úkoly do nejbližší hodiny AJ dodělali. A ti, co z nějakého důvodu ještě nepřinesli podepsané hodnocení 1. lekce, prosím ať to učiní do nejbližší hodiny AJ.

Vzhledem k tomu, že příští týden 11.-15.11. na celém 1. stupni probíhá Tematický týden, tentokrát na téma SVOBODA (Freedom), hodina AJ v 1. třídě nebude. Tudíž nejbližší hodinu AJ budeme mít s dětmi v týdnu 18.-22.11. Jelikož je to znova s 2-týdenním odstupem, budu moc ráda, když si s dětmi doma projdete tu nejnovější a i ty starší písničky a tak si zopakujete základní slovní zásobu.

Mockrát děkuji a všem Vám přeji hezké a pohodové dny, Nataša Martínková.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*