Týdenní plán 2.D AJ (Martínková) – týden 4.-8.11.

Milí rodiče,

tento týden jsme si s dětmi zopakovali základní slovní zásobu Autumn z předchozí hodiny a zároveň jsme si zazpívali písničku „Autumn leaves are falling down“.

Následně jsme začali 2. lekci – „School time“. Seznámili jsme se s novou slovní zásobou, kterou jsme si procvičili s obrázky a názvy, dále několika poslechy (názvy školních předmětů, příběh Polly a Daisy v hracím pokoji) v učebnici na str. 12-13. Nová slovíčka si děti zapsaly do svých sešitů.

Za domácí úkol děti dostaly str. 12 v pracovním sešitě, kde mají najít a pojmenovat věci a přiřadit k nim odpovídající číslo. Prosím Vás, rodiče, abyste si s nimi nová slovíčka prošli, aby si je postupně lépe a lépe upevňovaly.

Je pár dětí, které před prázdninami chyběly, ty mají navíc za úkol opravu testu z 1. lekce, který prosím podepsat a zároveň Vás prosím o přečtení a podepsání hodnocení za 1. lekci. Oba papíry přinést zpátky na nejbližší hodinu AJ.

Děti ode mě obdržely hodnotící „domeček“ Happy House 2, do kterého jim zapisuju všechny jejich známky, aby i ony samotné měly přehled o tom, jak si v hodinách AJ stojí.

Na víkend jsem si vzala domů ke kontrole sešity a pracovní sešity dětí. Na začátku příštího týdne je dětem rozdám, aby si do pátku stihli udělat domácí úkol. Případné „nedodělky“ z pracovního sešitu dětem zapíšu do žákovské knížky a prosím vše dodělat do nejbližší hodiny AJ.

Mockrát Vám všem děkuji a přeji Vám hezké dny, Nataša Martínková.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*