Týdenní plán 3.C,D AJ (Martínková) – týden 2.-6.12. – pro obě skupiny!!!

My favourite things 

Milí rodiče,

s největší pravděpodobností budeme i tento týden pracovat s oběma skupinami dohromady (v obou třídách 3.C a 3.D) a v úterý nás čeká test ze 3. lekce. Minulý týden jsme se všemi dětmi procvičovali a opakovali probrané učivo a taky jsme prezentovali projekty. Ty se dětem moc povedly a více-méně si na nich děti daly záležet.

V úterý je naplánovaný výše zmíněný test ze 3. lekce – projděte si s dětmi učivo z učebnice i z pracovního sešitu (hračky, barvy, vazby „a green robot“ apod., tvary slovesa „is“ ve všech podobách – klad, zápor, otázka, krátká odpověď atd.).

Během týdne bych si chtěla vybrat ke kontrole pracovní sešity minimálně mojí skupiny (příp. i druhé skupiny), takže by všechny děti měly mít vypracované všechny úkoly od str. 18 až po str. 28 (kromě str. 26).

Ve středu a pátek bychom už měli pracovat na 4. lekci –  „At the shop“. V učebnici by to měly být str. 22-23 (nová slovní zásoba, básnička a příběh), v pracovním sešitě pak str. 29-31. Uvidíme dle tempa a možností obou tříd. Čeká nás taky vazba „Do you want?“ a „Can I have?“ a co se týče gramatiky tak rozlišování „a/an“ a „a pen/pens“ (množné číslo).

SLOVNÍ ZÁSOBA: an apple, an orange, a cake, a pear, a banana, an ice cream, Can I have ten bananas, please?, Anything else?, Do you want?

Doporučovaná videa k shlédnutí:

Mockrát Vám všem děkuji a přeji Vám hezké dny, Nataša Martínková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*