Týdenní plán 1. A,D AJ (Martínková) – týden 27.-31.1.

Milí rodiče,

tento týden jsme s dětmi pokračovali ve 3. lekci. Zkontrolovali jsme si domácí úkol na str. 23 v pracovním sešitě – pojmenovávali jsme obrázky, např. a blue car, a red pen atd. Děti si taky měly přinést vybarvené káči – s nimi budeme pracovat příští týden. Kdo to ještě nestihl, prosím dodělat do nejbližší hodiny.

Společně jsme si zopakovali písničku „Colour song“, kde jsme si zopakovali barvy a ještě jsme si vytleskávali, přičemž jsme si zopakovali čísla 1-10.

Valná část hodiny byla věnována procvičování čísel, barev a věcí – děti byly podle barev rozděleny do dvojic, každá dvojice dostala 12 kartiček s různými věcmi (školní potřeby a hračky) a ty jsme postupně hledali a pojmenovávali. Děti si trénovaly spojení „a red doll, a pink train“ a pod., dále počty „three cars, five pencils“ a pod., otázku „What´s this?“, „What colour is it?“, „How many cars?“, „Find a plane!“. 

Za domácí úkol děti dostaly str. 25 v pracovním sešitě, kde si podle obrázků mají nalepit 6 nálepek ze zadní části pracovního sešitu + dodělat káči, kdo ještě nestihl. Taky Vás, rodiče, poprosím, abyste si s dětmi prošli dosavadní písničky.

Mockrát Vám děkuji a přeji hezké zimní dny, Nataša Martínková.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*