Komunitně osvětové setkání

Fotogalerie – fotografie z akce
V úterý 28.1.2020 od 17:00 do 19:00 hodin proběhlo v naší škole Komunitně osvětové setkání. Cílem bylo představení inkluzivního klimatu ve škole, kterého dosahujeme pomocí diferencované výuky a metod aktivního učení. Rodiče měli možnost se zúčastnit workshopů,

které spolu s odborníkem paní Strculovou připravili učitelé naší školy. Setkání se zúčastnili rodiče, kteří mají zájem o studium svých dětí na naší škole, i rodiče některých současných žáků, kteří mají předškoláka. Rodiče se aktivně zapojili do připravených dílen, prohlédli si připravené práce současných žáků a měli možnost debatovat s učiteli, vedením školy i s odborníkem. Součástí setkání bylo i malé občerstvení. Setkání bylo financováno z prostředků projektu Výzva 49.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*