Distanční výuka

Vážení rodiče, milí žáci,
po dobu mimořádného opatření bude škola zajišťovat výuku distančně. Starším žákům připomínáme, že se nejedná o prázdniny. Veškeré zadané úkoly jsou tedy žáci povinni plnit dle pokynů vyučujících a mohou být klasifikovány. Jakékoli problémy řešte s vyučujícím. Kontakty najdete zde (jmeno.prijmeni@fzs-chlupa.cz). U mladších žáků samozřejmě počítáme s tím, že mohou plnit úkoly jen do té míry, jak to s nimi zvládnou rodiče.

1.stupeň – výuku řídí paní učitelky, jak jste zvyklí, běžnými kanály (tam, kde běžně dostáváte týdenní plány)

2.stupeň – nadále funguje Týdenní plán, pozměněný plán na tento týden bude k dispozici ve čtvrtek 12. 3. 2020 v 9:00 hodin na běžném místě. V dalších týdnech v pondělí v 9:00 hodin. V týdenních plánech najdou dětí další pokyny.

Pro zadávání úkolů/ práce, výukové materiály apod. budou učitelé a žáci využívat Bakaláře. Pokud žák/žákyně zapomněli své přístupové údaje, mohou rodiče (nikoli žák) kontaktovat třídního učitele dítěte, který jim hesla vygeneruje znovu. Pro obnovu rodičovských přístupů využijte funkce Zapomenuté heslo.

Žáci 6. ročníku budou v některých předmětech využívat prostředí Office 365. Pokud dítě zapomnělo přístupové heslo, mohou rodiče kontaktovat p. učitele Helikara jan.helikar@fzs-chlupa.cz.

Pracovní sešity a učebnice, které si žáci případně nechali ve škole, si mohou rodiče vyzvednout  PO-PÁ 8-12, pokud budou mít klíček od skříňky. Pokud má dítě učební materiály u učitele, prosíme dojednejte si s ním umístění na vrátnici, kde si je vyzvedněte. Prosíme, aby tak učinili rodiče nikoli žáci. Žákům je do prostor školy mimořádným opatřením MZ vstup zakázán.

Věřím, že společně vše zvládneme, a přeji všem hlavně zdraví.

PaedDr. Zuzana Majstrová

2 thoughts on “Distanční výuka

  1. Dobrý den, mohu se zeptat, pokud bude přerušení výuky delší, budou se vracet peníze za kroužky? Vzhledem k jarním prázdninám a absenci učitele a mimořádným opatřením se kroužek v tomto pololetí konal 2x. Vzhledem k finanční situaci rodin s menšími děti, by to byl od školy velmi vstřícný krok, děkuji Hedvika Veselá

    • Dobrý den,
      můžeme mluvit jen za kroužky vedené učiteli z naší školy, tam určitě situaci vyřešíme.
      Co se týká jiných subjektů, tam se musíte obrátit přímo na ně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*