Online cvičebnice „Umíme anglicky“

Hello, how are you?

Minulý týden jste obdrželi mail s návodem k přihlášení na umimeto.org. Dění na online cvičebnici jsem průběžně sledovala. K dnešnímu dni už se celá polovina z vás úspěšně připojila a vrhla se do práce. To je skvělé! Věřím, že aktivních uživatelů bude přibývat.

A jak můžeme procvičovat? Ve své online třídě máme nástěnku. Na Třídní nástěnce nabízím témata, která se nám hodí k tomu, co právě probíráme. Tato cvičení doporučuji. Stačí kliknout na modrý štítek lehké. Můžeme ale trénovat cokoli dalšího a objevovat různé druhy zábavných cvičení. Jen je potřeba upřesnit náročnost – vpravo nahoře rozbalit Podle třídy – klik 4.třída. Pak se ukáže nabídka všech aktivit pro čtvrťáky. (Podobně si můžeme rozbalit i úkoly určené pro 3., 2. nebo 5.třídu – a vyzkoušet tak něco lehčího i těžšího.)

Na nástěnce nyní „visí“ aktivity, které se hodí k Unit4. Zatím jsou to cvičení na výuku slovíček a jsou jednoduchá – vybíráme odpovědi z nabídky. Pro učení je to ideální. Postupně budu nabídku aktivit rozšiřovat a obměňovat.

Jako registrovaný učitel vaši aktivitu mohu sledovat a ráda vás v práci na počítači podpořím. Už se těším, jak vám budou přibývat štíty 😊.

Témata k Unit4: exotická zvířata, vlastnosti a popisy lidí, vlastnosti a popisy předmětů, části těla (lidského). K tomu všemu ještě jedno cvičení na učivo, které je dobré stále osvěžovat: otázky, odpovědi, pozdravy.

Domácí online procvičování není povinné. Pokud nemáte možnost procvičovat na počítači – nebo si ještě netroufáte – nesmutněte. Časem si práci s touto online cvičebnicí také osvojíte. Když ne při učení doma, tak určitě při hodině AJ ve škole. Naše školní tablety jsou vydesinfikované, nabité a čekají na nás.

Otázka na závěr: Už máte svého avatara? Více info najdete v mailu.

Take care, Monika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*