Angličtina 2.A,B,C,D od 25.5.

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci,

vzhledem k úpravě výuky od 25.5.2020 do konce tohoto školního roku přebírám plánování výuky pro děti ve všech 2.třídách (2.A,2.B,2.C,2.D), ale každá z učitelek angličtiny si bude nadále monitorovat práci dětí, tak, jak byly zvyklé děti i Vy. V mých týdenních plánech navážu na to, co děti již dělaly se mnou a s učitelkami Veronikou Santanou a Natašou Martínkovou a připravím dětem úkoly každý týden. Týdenní plány budu pravidelně vyvěšovat zde, každé pondělí.   

Děti, které budou chodit do školy si musí nosit vše na angličtinu do školy (t.j., učebnice, pracovní sešit, A4 linkovaný sešit, vybavený penál s pastelkama a nůžkama). Domškoláci budou potřebovat tyto pomůcky na angličtinu také a budou dělat stejné úkoly jako děti ve škole.

Nadále děti v mých skupinkách ve 2.A,2.B,2.C mají přístup na UMITETO.ORG –UMIME ANGLICKY, kde budu připravovat zábavné úkoly k procvičování navíc každý týden. Jak jsem Vás již dříve informovala e-mailem, tak děti si mohou všechny úkoly vypracovávat v klidu doma až do konce června 2020. Úkoly v umimeto se budou vztahovat k již probranému učivu v distanční výuce a jsou pro všechny děti dobrovolné.

Vzhledem k dané situaci budu dobrovolně každý týden dětem poskytovat konzultace. Tyto konzultace v Google Meet budou jen pro děti z mých skupinek ve 2.A,2.B,2.C a budou dobrovolné. Den a čas konzultací bude ještě upřesněn.

Děkuji Vám za spolupráci a důvěru. Věřím, že spolu to zvládneme. ;-)

Přeji Vám všem hezké jarní dny a opatrujte se.

Andrea Běhalová, Ph.D., učitelka angličtiny

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.