Angličtina 3.A,B od 25.5.

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci,

vzhledem k úpravě výuky od 25.5. do konce tohoto školního roku mám přidělené všechny 2.třídy a plánování výuky pro děti ve všech 3.třídách (3.A,3.B,3.C,3.D) přebírá paní učitelka Veronika Santana. Tudíž od této chvíle děti z mých skupinek angličtiny ve 3.A a 3.B by měly sledovat a vypracovávat úkoly vyvěšené zde paní učitelkou Veronikou Santanou, ale každá z učitelek angličtiny, i já, budeme nadále monitorovat práci dětí, tak, jak byly zvyklé děti i Vy. 

Nadále děti v mých skupinkách ve 3.A,3.B mají přístup na UMITETO.ORG –UMIME ANGLICKY, kde budu připravovat zábavné úkoly k procvičování navíc každý týden. Jak jsem Vás již dříve informovala e-mailem, tak děti si mohou všechny úkoly vypracovávat v klidu doma až do konce června 2020. Úkoly v umimeto se budou vztahovat k již probranému učivu v distanční výuce a jsou pro všechny děti dobrovolné.

Vzhledem k dané situaci budu dobrovolně každý týden dětem poskytovat konzultace. Tyto konzultace v Google Meet budou jen pro děti z mých skupinek ve 3.A, 3.B a budou dobrovolné. Den a čas konzultací bude ještě upřesněn.

Děkuji Vám za spolupráci a důvěru. Věřím, že spolu to zvládneme. ;-)

Přeji Vám všem hezké jarní dny a opatrujte se.

Andrea Běhalová, Ph.D., učitelka angličtiny

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.