Angličtina 4.A,B,C od 25.5.

Milé děti, vážení rodiče a zákonní zástupci,

vzhledem k úpravě výuky od 25.5. do konce tohoto školního roku mám přidělené všechny 2.třídy a plánování výuky pro děti ve všech 4.třídách (4.A,4.B,4.C,4.D,4.E) přebírá paní učitelka Monika Otrubová. Tudíž od této chvíle děti z mých skupinek angličtiny ve 4.A, 4.B, 4.C by měly sledovat a vypracovávat úkoly vyvěšené zde paní učitelkou Monikou Otrubovou, ale každá z učitelek angličtiny, i já, budeme nadále monitorovat práci dětí, tak, jak byly zvyklé děti i Vy.

Nadále děti v mých skupinkách ve 4.A,4.B,4.C mají přístup na UMITETO.ORG –UMIME ANGLICKY, kde budu připravovat zábavné úkoly k procvičování navíc každý týden. Jak jsem Vás již dříve informovala e-mailem, tak děti si mohou všechny úkoly vypracovávat v klidu doma až do konce června 2020. Úkoly v umimeto se budou vztahovat k již probranému učivu v distanční výuce a jsou pro všechny děti dobrovolné.

Vzhledem k dané situaci budu dobrovolně každý týden dětem poskytovat konzultace. Tyto konzultace v Google Meet budou jen pro děti z mých skupinek ve 4.A,4.B,4.C a budou dobrovolné. Den a čas konzultací bude ještě upřesněn.

Děkuji Vám za spolupráci a důvěru. Věřím, že spolu to zvládneme. ;-)

Přeji Vám všem hezké jarní dny a opatrujte se.

Andrea Běhalová, Ph.D., učitelka angličtiny

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.