Setkání budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,
vzhledem k současné situaci neuskutečníme nakonec setkání s Vámi a Vašimi předškoláky v červnu, ale přesuneme ho na srpen, abychom mohli ještě na základě společného setkání děti rozdělit do jednotlivých tříd.
Akci jsme naplánovali na pondělí 24. 8. 2020 od 15 hodin ve škole. Chtěli bychom Vás požádat, zda byste se setkání mohli zúčastnit. Je pro nás velmi důležité vidět děti ještě před nástupem do školy.

Pro rozdělení dětí do jednotlivých tříd bychom potřebovali ještě pár informací. Proto bychom Vás rádi požádali o vyplnění krátkého dotazníku. Proklik na dotazník najdete v mailu, který Vám odešel v úterý 9.6.2020 na mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce. Vyplňte ho, prosím, do 19.6.2020 . Chcete-li, aby dítě navštěvovalo družinu, vyplňte, prosím, také online přihlášku do ŠD (proklik na ní najdete opět ve zmiňovaném mailu). Pokud Vám mail nedošel, prosíme, napište nám, pošleme Vám ho znovu.

V příloze mailu najdete dále také

dopis pro rodiče s informacemi o novém školním roce, žádost o vydání karty – Lítačka do škol a přihlášku ke školnímu stravování. Pokud máte možnost si vše vytisknout, udělejte to, vyplňte a přineste s sebou na schůzku 24. 8. 2020, pokud ne, vyplníte na místě. Nezúčastníte – li se schůzky, přineste vše první den do školy.

Dále zde přikládáme i různá doporučení pro Vás i Vaše děti. Prázdniny jsou dlouhé a Vy můžete s dětmi ještě ledacos procvičit. je naším společným cílem, aby děti do školy vykročily tou správnou nohou a vstup do první třídy byl pro ně co nejpříjemnější a hlavně úspěšný.

Dopis pro rodiče budoucích prvňáků
Žádost Lítačka
Přihláška do školní jídelny
Aktivity pro předškoláky
Co s dětmi přes prázdniny trénovat
Hry pro rozvoj školní zralosti

Zároveň přikládáme informace o kurzech Aj pro nejmenší děti na naší škole: Lingua Nova informace o kurzech Aj

komentář u “Setkání budoucích prvňáčků

  1. Dobrý den, můžu poprosit o email ohledně setkání budoucích prvňáčků! Děkuji Domgjoni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*