1.A,B,C,D AJ (Martínková) – informace pro rodiče!!!

Milí rodiče a milé děti,

máme za sebou další školní týden a před sebou poslední dva. Mám pro Vás ještě pár praktických informací ohledně výuky AJ.

VYPRACOVANÉ ÚKOLY – prosím rodiče, kteří mi ještě neposlali vypracované úkoly za minulý, resp. tento týden, ať mi je pošlou. Stačí mi jen informace, že jste s dětmi dané úkoly udělali, nemusíte je skenovat.

PORTFOLIA – prosím rodiče o vyzvednutí posledních pár portfolií, které zůstaly na recepci školy. Jsou v krabicích podle daných tříd (1.A, 1.B, 1.C, 1.D). Taky prosím, aby si děti do nich založily všechny „výrobky“ jako panenky, dort atd., ať je můžou doma občas využít a zahrát si s nimi. S portfoliem budeme pracovat i v příštím roce, tak ho, prosím, pečlivě hlídejte a neztraťte.

ONLINE KONZULTACE – budou příští týden v obvyklých časech. Pokud by si děti chtěly spolu nebo se mnou popovídat nebo jen sdělit svoje zážitky nebo něco ukázat, jsem jim plně k dispozici. Budu se na všechny moc těšit!

1.A (Běh) – čt 17:00 Google meet
1.A (Mar) – út 16:00 Google meet
1.B (Běh) – čt 17:00 Google meet
1.B (Mar) – po 14:00 Google meet
1.C (Běh) – čt 17:00 Google meet
1.C (Mar) – út 16:30 Google meet
1.D (Běh) – čt 17:00 Google meet
1.D (Mar) – po 16:00 Google meet
VIDEO LEKCE – příští týden nás čeká poslední videolekce AJ, kterou Vám budu posílat v pondělí dopoledne. Věřím, že se dětem bude líbit a že si ji užijí ať už doma, nebo ve škole.
Mějte se všichni moc hezky a užívejte si krásné, už skoro letní dny.                  Vaše pí uč Nataša.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*