AJ 4.A+B+C+D+E (celé třídy)

Plán na týden od 15.6. – 1.lekce:

ZDRAVÍM VŠECHNY ČTVRŤÁKY A JEJICH RODINY!

Tento týden nás čekají ještě dvě lekce angličtiny, příští týden uvidíme… V první lekci budeme pracovat s videem a pracovním listem. Pokud někteří domškoláci nemají možnost přehrávání online – vypracují pracovní list včetně šestého (extra) cvičení. A „na oplátku“ vynechají cvičení 2 a 3 (jsou poslechová). Řešení PL bude v plánu na další hodinu – děti si opět samy zkontrolují. Pokud někdo nemá možnost tisku, rodiče mu mohou kopii vyzvednout ve vstupu školy – je v deskách „AJ čtvrťáci“.

Plán na 1.lekci: Opakování písničky. Slovesa like, love, hate (= nenávidět) – kladné a záporné věty v 1. a 3.os.j.č. – vazby s -ing. Užití really (= opravdu) ve větách. Např. I really like taking photographs. (Opravdu rád /-a fotografuji.) Práce na PL – poslechová cvičení, čtení, psaní.

Odkazy:          Video lekce 15 – 6 (1)          WORKSHEET 15 – 6

Doplňková cvičení pro zájemce a rychlíky:   PS s.54/cv.1: POSLECH

+ PS s.54/2: pod obrázky dopíšeme správný den v týdnu + do vět doplníme aktivitu a den v týdnu (věty jdou po sobě jako dny v týdnu, aktivity jsou stejné jako  v učebnici s.38/2)

+ Procvičování na Umíme anglicky: určitě se podíváme, jestli nepřibylo nějaké nové zadání na nástěnce a jako domácí úloha 😊

Práci na pracovních listech děti zasílají tak, jak jsou zvyklé – a to svojí paní učitelce (Andree B., Veronice S., Monice O.). Děti, které pracují ve škole odevzdají PL ke kontrole tam.

Děkuji za spolupráci a přeji hezké dny.

Těším se na děti na online setkáních / konzultacích,

Monika Otrubová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*