Kroužky v době nouzového stavu

Vážení rodiče,
bylo vydáno Usnesení vlády české republiky o nozovém stavu ze dne 30.9.2020 a nařízení č.15/2020 Hygienické stanice HMP k omezení provozu zařízení poskytujících vzdělávání a volnočasové aktivity s účinností od 5.10.2020 do 18.10.2020.

V současné době lze otevřít kroužky, kde počet zúčastněných nepřesáhne 10 uvniř a 20 venku včetně lektora. Kroužky se zpěvem a kroužky sportovní, kromě těch organizovaných sportovními svazy, nejsou povoleny vůbec. Vzhledem k počtu přihlášených na jednotlivé kroužky zatím otevřeme pouze kroužky s  malým počtem účastníků. U ostatních kroužků se posunuje začátek o 14 dní, tj. od 19.10.2020, samozřejmě pokud se situace znovu nezmění.

Od příštího týdne by mohly vzhledem k počtu přihlášených dětí být otevřeny tyto kroužky:
č. 2 FIE pí uč.Hajdučíková
č. 7 flétna mírně pokročilí pí uč Trejbalová
č. 10 Noctuella (alternativní nápľň, zatím bez zpěvu) – pí uč Trejbalová
č. 11 flétna pokročilí – pí uč Trejbalová

Ostatní bohužel zatím otevřít nemůžeme, protože počet přihlášených přesahuje vnitřní limit a jejich činnost nelze provozovat venku, popřípadě jde o sportovní kroužek.

Vzhledem k tomu, že se na kroužcích budou setkávat děti z více tříd, doporučujeme, aby měly děti, pokud to jen trochu půjde, vzhledem k epidemiologické situaci roušku. Prosíme, obraťte se na lektora, pokud nechcete, aby dítě v příštích dvou týdnech kroužek navštěvovalo. Pokud by se snížil počet dětí ještě více, daný kroužek bychom také zatím neotevřeli. O situaci Vás bude informovat lektor. Pokud bude kroužek otevřen, prosíme o zaplacení poplatku podle jeho instrukcí.

Ohledně kroužků jiných subjektů se prosím obraťte na jejich organizátory. Pokud nás budou tyto subjekty informovat o změnách, budeme je průběžně zaznamenávat do našeho přehledu zájmové činnosti ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*