Distanční výuka od 14.10. 2020

Organizace DISTANČNÍ VÝUKY ŽÁKŮ od STŘEDY 14.10.2020

Na základě opatření Vlády ČR platí od středy 14.10.2020 následující organizační změny ve výuce:
1) distanční výuka od 4. tříd probíhá podle stávajícího rozvrhu a bude rozdělena na hodiny probíhající on-line s vyučujícím a off-line formou zadání samostatné práce (rozvrh pro 2. stupeň platí tak, jak jsme ho posílali v pátek, pouze se mění to, že distančně se vzdělávají všichni žáci, rozvrhy distanční výuky 4.-5. tříd Vám pošleme zítra v KOMENS)
2) vyučovací hodiny on-line probíhají v prostředí MS Teams a v rozvrhu jsou označeny DisV, ostatní hodiny v rozvrhu jsou označeny samostudium SamS a probíhají formou samostatného plnění úkolů dle pokynů vyučujícího s termínem odevzdání
3) pravidla pro distanční výuku jsou také stejná, jako jsme zveřejnili dosud (distanční výuka je povinná, potíže s připojením a podobné důvody, proč se dítě neúčastní, řešte včas s třídními učiteli)
4) výuku v 1.-3. třídách si řídí třídní učitelé, říďte se jejich pokyny
5) pokud mají děti z nižších tříd, které byly v karanténě, ještě věci ve škole a dostali jste zprávu, že si je můžete vyzvednout, škola bude do pátku otevřena od 7 do 16:00 hodin)
6) obědy v době distanční výuky – pokyny jste dostali dnes v poledne (Školní nástěnka v EŽK – KOMENS) a najdete je i na školním webu
7) dny 26. a 27. října MŠMT vyhlásilo jako dny volna

Ošetřovné: potvrzení školy není poskytováno. Více informací zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*