Komunikační kanály

Vážení rodiče,
znovu upozorňuji na to, že hlavním komunikačním kanálem pro přenos informací od vedení k rodičům je KOMENS v systému Bakaláři (EŽK – elektronická žákovská knížka), prosíme sledujte proto zprávy a nástěnky (školní a svou třídní) tam. Je možné si stáhnout mobilní aplikaci do telefonu, kde tak zprávy budete mít ihned k dispozici.

Na nástěnkách v EŽK najdete teď také většinu týdenních plánů a komunikaci od pedagogů. Prosíme, snažte se využívat tento systém a omezte komunikaci přes maily učitelů.

Pro jistotu ještě jednou upozorňuji, že jste informace a přehled dostali již na konci září ve zprávě KOMENS. Článek, který vše shruje na webu, najdete ZDE.

Děkujeme moc za pochopení a spolupráci. Víme, že to rodiče v této době nemají jednoduché, i naši učitelé jsou často rodiči školou povinných dětí, proto Vaši situaci chápeme. Pokud máte jakýkoli problém, kontaktujte tříního učitele, popřípadě vedení školy. Každý problém, o kterém víme, lze nějak řešit.

Co nejvíce klidu v této neklidné době přeje Majstrová

komentář u “Komunikační kanály

  1. Dobrý den, nevíte prosím, jestli je možné v Bakalářích nastavit, aby v případě nového příspěvku na Nástěnce nebo v Komens přišel upozorňující email nebo hlášení z mobilní aplikace?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*