Informace pro budoucí prvňáky

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
v současné době se bohužel nemůže uskutečnit tradiční setkání s budoucími prvňáky a rodiči, a proto jsme se rozhodli Vám většinu důležitých informací poslat nyní pouze mailem, který bude odeslán tento týden. Termín setkání Vám pošleme co nejdříve, jakmile budou jasná další opatření. Pokud to bude možné, uskuteční se setkání ještě v červnu, pokud ne, počítejte s ním v posledním srpnovém týdnu.V takovém případě bychom Vám ještě před prázdninami poslali informace o zahájení školního roku.
V mailu, který Vám přijde tento týden, naleznete proklik na onlinový dotazník, proklik na přihlášku do ŠD, odkaz na tiskopis pro Lítačku a přihlášení ke stravování. Vyplněné tiskopisy můžete již nyní posílat na jana.mrnova@fzs-chlupa.cz.
Focení na Lítačku bude probíhat v kanceláři vedoucí vychovatelky ŠD Jany Mrňové na konci srpna.
V případě, že nechcete nebo nemůžete vyplnit dotazník, přihlášku do ŠD online nebo nemáte možnost tisku, vyzvedněte si potřebné dokumenty v recepci školy. Zde je můžete i vyplněné odevzdat.
Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku si můžete vyzvednout na recepci školy v úředních hodinách pondělí až pátek od 6.30 do 17.30.
Na plotu vpravo od hlavního vchodu do budovy školy je pro Vás a Vaše děti připravená výstava plná her, rad, tipů, které se Vám budou před nástupem do školy určitě hodit.
Přejeme Vám krásný den a pěvně věříme, že se v brzké době uvidíme osobně.
PaedDr. Z. Majstrová, ředitelka školy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*