Setkání budoucích prvňáčků

Vážení zákonní zástupci budoucích prvňáčků,
rádi bychom Vás opětovně pozvali na setkání budoucích prvňáčků, kde se děti seznámí s prostředím školy a zažijí svoji první školní hodinu. Tato dílnička se uskuteční v posledním týdnu v srpnu – ve středu 25. 8. 2021. Vzhledem k současným epidemiologickým opatřením Vás žádáme o předchozí registraci přes odkaz, který Vám byl zaslán do e-mailu.
Současná epidemiologická opatření vyžádají po přítomných dětech doložení potvrzení o absolvování negativního testu na covid-19 nebo potvrzení o prodělání nemoci covid – 19.

Podmínky pro vstup dětí do školy (vyberte si 1 z variant):
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem,
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem,
c) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 180 dní,
d) osoba na místě podstoupí preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování –TENTO TEST JE POTŘEBA SI PŘINÉST, VE ŠKOLE TESTY NEJSOU K DISPOZICI.

Vzhledem k uvedeným opatřením Vás žádáme, abyste se na dílničky dostavili v 15.30. Děti musí mít ve společných prostorách respirátor/chirurgickou roušku.
Rodiče se v tomto roce akce nezúčastní (děti si vyzvednete po akci opět před školou). Všechny důležité informace se dozvíte na první třídní schůzce 1. 9. 2021 v 9.15 hodin. Počítejte s tím, že také Vy budete muset před vstupem do školy doložit bezinfekčnost jedním z možných způsobů.
Předem děkujeme za spolupráci a velice se těšíme na společné setkání ve středu 25. 8. 2021.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*