Zahájení školního roku 2021/22 – 1. ročník

Žáci 1. tříd se dostaví 1. září 2021 v 8.00 před školu. Moc prosíme o dodržení času, aby se děti a dospělí zbytečně před školou nemíchali s dalšími přicházejícími žáky. Zahájení školního roku proběhne v atriu školy. Žáci 1. tříd pak společně odejdou do svých tříd. Rodičům nebude v této chvíli z důvodů epidemiologické situace povolen vstup do tříd a do jiných prostor školy.

Mezi 9.00 – 9.15, tedy až v době, kdy školu opustí většina žáků, bude moci 1 zákonný zástupce do třídy svého dítěte.  Od 9.15  bude následovat třídní schůzka zákonných zástupců žáků 1. tříd. V době třídní schůzky se o děti  (i o ty, které případně dále do ŠD chodit nebudou) postarají vychovatelky ŠD. Pro vstup do školy je nutné, aby rodiče přišli s negativní testem na covid-19, plně ukončeným očkováním nebo dokladem o prodělání nemoci covid-19 v uplynulých 180 dnech. Ve vnitřních prostorách školy budete potřebovat respirátor. 

Obědy budou první den vydávány pouze pro děti ve školní družině.

Organizace vyučování v dalších dnech
2.9. – proběhne v jídelně testování prvňáků na covid-19 se zákonnými zástupci. Vstup bude bočním vchodem z parkoviště (prosíme, nevjíždějte na parkoviště auty), aby nedocházelo k setkání s ostatními dětmi. Zde nemusí rodiče dokládat bezinfekčnost.
1.A, 1.B – začátek testování v 7.30
1.C, 1.D – začátek testování v 8.00
Výuka 2. 9. bude končit 9.40. Oběd mají všechny děti přihlášený. Ihned po ukončení výuky je pro prvňáčky k dispozici školní družina.

Výuka 3.9. bude končit v 10.45. Ihned po ukončení výuky je pro prvňáčky k dispozici školní družina.

V pondělí 6.9. proběhne v jídelně testování prvňáků na covid-19 se zákonnými zástupci. Vstup bude bočním vchodem z parkoviště (prosíme, nevjíždějte na parkoviště auty), aby nedocházelo k setkání s ostatními dětmi. Zde nemusí rodiče dokládat bezinfekčnost.
1.C, 1.D – začátek testování v 7.30
1.A, 1.B – začátek testování v 8.00

Testování ve čtvrtek 9. 9. – organizaci upřesníme po 6. 9.
Další informace o opatřeních v souvislosti s epidemiologickou situací najdete ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*