Plavecko-běžecký pohár

Fotogalerie – 1. a 2.kolo Plavecko-běžeckého poháru

Po velmi dlouhé době jsme se konečně dočkali sportovní soutěže – Plavecko-běžeckého poháru. Proto jsme plni sil, očekávání, a především s velmi početnou výpravou nadšených malých i o něco větších sportovců, vyrazili již na dvě kola tohoto oblíbeného celoročního poháru. Vedli jsme si naprosto skvěle, za dvě kola jsme dosáhli na neuvěřitelných 12 medailových pozic, z toho byly 4 zlaté, 3 stříbrné a 5 bronzových! Stali jsme se tak jednou z nejúspěšnějších škol.
K těmto super výkonům jsme přidali i další velmi pěkná umístění v první desítce. Některá „bramborová“ čtvrtá místa jsme však malinko obrečeli, ale o to víc v dalších kolech zabojujeme a pokusíme se ještě naše výsledky vylepšit. Nejdůležitější však je, s jakým zápalem, radostí a chutí se všechny naše naděje závodů zúčastňují. Je to krásný pocit, vidět všechny děti s úsměvem na tváři, a hlavně v akci. Konečně zase mohou děti sportovat a soutěžit, tak jak to mají rády. Všem našim žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně štěstí v dalších bojích.

Naše úspěšné sportovní naděje: Adam Štipák a Viktor Procházka (oba 4.A), Oldřich Hakl (4.D), Adam Stolz, Miriam Malínská a Ema Reiterová (všichni 5.A), Dominika Dovrtělová, Nina Konrádová a Josef Škába (všichni 5.B), Kateřina Chumová, Tereza Líšková, Alex Šiml a Albert Müller (všichni 5.C), Charlotte Loebe a Tomáš Tota (oba 5.D), Barbora Zánová (6.C), Adéla Totová (9.B), Nicol Basile a Laura Linková (obě 9.C).

 

komentář u “Plavecko-běžecký pohár

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*