3., 4. a 5.kolo Plavecko-běžeckého poháru

Fotogalerie – 3.,4. a 5.kolo Plavecko-běžeckého poháru
V minulém týdnu jsme ukončili naše počínání v podzimní části Plavecko-běžeckého poháru. Nakonec jsme si zazávodili v dalších třech kolech a opět jsme si vedli skvěle. I když se nám v dnešní době nevyhnula řada nepříjemných karantén a izolací, vždy jsme na soutěž vyráželi plni sil, radosti, a především s touhou zastoupit jedince, co zrovna byli lapeni do spárů těchto nepříjemných událostí. A nutno říct, že se nám to pokaždé povedlo. V každém z těchto tří kol jsme opět vybojovali hned několik medailových umístění (celkově jich bylo hned 18!!), v některých kategoriích jsme ovládli dokonce celé stupně vítězů a opět jsme drželi prapor naší školy na místech nejvyšších.
Moc děkujeme všem našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně štěstí do jarních kol tohoto poháru, kde budou všichni bojovat o celkové pořadí ve své kategorii a všichni mají díky svým podzimním výkonům našlápnuto na mimořádná umístění.

Medailově uspěli : Laura Linková (2×1.místo), Adéla Totová (1., 2. a 3.místo), Nicole Basile (2×3.místo), Tomáš Tota (1. a 3. místo), Pepča Škába (2×2.místo), Viktor Procházka (2×1.místo), Adam Štipák (3.místo),Ema Reiterová (2×2.místo), Nina Konrádová (3.místo) a Barča Zánová (3.místo)

Další krásná umístění v první desítce startovního pole získali: Olda Hakl, Albert Müller, Kačka Chumová, Adam Stolz, Miriam Malínská, Domča Dovrtělová a Terka Líšková.