Skutečně zdravá škola

Naše škola je zapojená do programu Skutečně zdravá škola. V rámci tohoto programu navázali členové parlamentu 2.stupně bližší spolupráci se školní jídelnou.
Nejprve jsme se byli podívat ve školní kuchyni, abychom viděli, jak se jídlo připravuje.
Potom jsem se sešli s paní hospodářkou a zástupci pracovnic školní kuchyně. Mluvili jsem o tom, co se nám v jídelně líbí, co dětem chutná, také o tom, co by se dalo vylepšit. Pro děti bylo určitě zajímavé vidět, jaké množství porcí se v jídelně připravuje  a poslechnout si, jaká kritéria musí školní kuchyně splňovat. Podobné besedy se v budoucnu budou moci zúčastnit všechny třídy v naší škole.
V současné době vyplňujeme spolu s celou školou online dotazník spokojenosti se školní jídelnou určený pro žáky, pedagogické pracovníky i rodiče, který připravila Rada rodičů na naší škole a který by  měl přinést další cenné informace pro pracovnice školní jídelny.
Pro představu přidáváme několik fotografií, jak se v naší jídelně vaří čevabčiči s bramborem, kuřecí plátky, těstovinový salát…
Koordinátorka školního parlamentu Petra Rajtrová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*