11 thoughts on “Jídelna

 1. Vůbec si nemyslím, že by jídla ve školní jídelně byla dochucena. Jídelna by se primárně měla zaměřit na dochucování pokrmů, které se podle názorů dětí nedají většina ani sníst.

 2. Také chci poděkovat všem zaměstnancům školní jídelny, že tu jste pro naše děti i v dobách distanční výuky

 3. V době distanční výuky jsem měla možnost ochutnat téměř všechna jídla z naší školní jídelny. Ráda bych touto cestou poděkovala za velmi chutné pokrmy i pestrý jídelníček. Všechna jídla jsou skvěle dochucena, polévky jsou vynikající! Takové kuchyně bychom si měli vážit, protože bohužel ani v této době dobré jídlo ze školní jídelny není pravidlem.
  Celému kolektivu naší školní jidelny děkuji a přeji pevné zdraví a mnoho spokojených strávníků nejen v roce 2021!!
  Eva Havránková

 4. Dobrý den, minulý týden buď 23.9. a nebo 24.9.2020 měla dcera objednaného lososa s bramborovou kaší k obědu a místo toho dostala guláš s bramborovou kaší(můžu poslat foto).Myslíte si, že tato kombinace guláš a bramborová kaše se dá považovat za běžné jídlo? A proč, když si objedná jídlo dopředu, objednané jídlo nedostane? Takto si stravování dětí na základní škole nepředstavuji. Prosím o vysvětlení.

  • Dobrý den..
   24.9. bylo na oběd č 1. IRSKÉ HOVĚZÍ MASO, BRAMBOROVÁ KAŠE
   a na oběd č.2 ZÁVITEK Z PSTRUHA LOSOSOVITÉHO SE ŠPENÁTEM, BRAMBORY
   Vaše dcera měla objednaný oběd č 1.
   musíte dávat větší pozor při objednávání
   s pozdravem Bezděkovská

 5. dobry den.mam prosbu skousela jsem psat na web skolni jidelny ale nemuzu se tam napsat.potrebujeme zjistit varlabilni číslo syna petra mikletice z 1.c nemá ho napsane v zakovske a manzel se nejak spatne domluvil s pani hospodarkou.nenasel tam varlabilni číslo .dekuji za kladne vyrizeni a za pomoc.stoklaskova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*