8 thoughts on “Jídelna

 1. Také chci poděkovat všem zaměstnancům školní jídelny, že tu jste pro naše děti i v dobách distanční výuky

 2. V době distanční výuky jsem měla možnost ochutnat téměř všechna jídla z naší školní jídelny. Ráda bych touto cestou poděkovala za velmi chutné pokrmy i pestrý jídelníček. Všechna jídla jsou skvěle dochucena, polévky jsou vynikající! Takové kuchyně bychom si měli vážit, protože bohužel ani v této době dobré jídlo ze školní jídelny není pravidlem.
  Celému kolektivu naší školní jidelny děkuji a přeji pevné zdraví a mnoho spokojených strávníků nejen v roce 2021!!
  Eva Havránková

 3. Dobrý den, minulý týden buď 23.9. a nebo 24.9.2020 měla dcera objednaného lososa s bramborovou kaší k obědu a místo toho dostala guláš s bramborovou kaší(můžu poslat foto).Myslíte si, že tato kombinace guláš a bramborová kaše se dá považovat za běžné jídlo? A proč, když si objedná jídlo dopředu, objednané jídlo nedostane? Takto si stravování dětí na základní škole nepředstavuji. Prosím o vysvětlení.

  • Dobrý den..
   24.9. bylo na oběd č 1. IRSKÉ HOVĚZÍ MASO, BRAMBOROVÁ KAŠE
   a na oběd č.2 ZÁVITEK Z PSTRUHA LOSOSOVITÉHO SE ŠPENÁTEM, BRAMBORY
   Vaše dcera měla objednaný oběd č 1.
   musíte dávat větší pozor při objednávání
   s pozdravem Bezděkovská

 4. dobry den.mam prosbu skousela jsem psat na web skolni jidelny ale nemuzu se tam napsat.potrebujeme zjistit varlabilni číslo syna petra mikletice z 1.c nemá ho napsane v zakovske a manzel se nejak spatne domluvil s pani hospodarkou.nenasel tam varlabilni číslo .dekuji za kladne vyrizeni a za pomoc.stoklaskova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*