Akce

18 thoughts on “Akce

 1. Dobrý den, v kalendáři akcí jsem našla informaci že 3.1. 2017 jsou vánoční prázdniny. Asi chyby ne? Nebo jsem něco přehlédla?
  Děkuji za vyjasnění. Zdravím Vás, Veronika Škardová

 2. Dobrý den mohla bych poprosit o zaslání bližších informací ohledně dětské burzy 2015 konané dne 18.10

 3. Dobrý den, na stránkách školy v sekci akce je uveden termín třídních schůzek úterý 16.9. , dcera má zapsáno v ŽK termín 23.9. Které datum je tedy platné?

  Děkuji

 4. My tam sme asi jenom 1 z tolika a třeba 5.c a 5.d,6 a ty tam sou fakt hodněkrát.jinak allë hezky program tak tu 5 b aby tam měli víc akcí…jako dřív.

 5. Chtěla bych vidět na webu také akce pro 2.stupen výsledky,kterých dosáhli v různých soutěžích je tu jen florball…Akce 2.stupně jejsou uváděny vůbec.

  • Akcí 1. stupně je samozřejmě více, vyplývá to z charakteru práce v této věkové skupině.

   Nicméně akcí pro 2. stupeň je také dost. V plánu na prosinec (18 dní školy) jsem jich napočítala devět.
   Ale dost už jich děti i absolvovaly. V Kronice jsem kromě Florbalu našla výsledky těchto soutěží s účastí žáků 2. stupně: Plavecké závody, Kinderiáda, Stolní tenis, Dopplerova vlna, Přespolní běh (můžete také použít štítek Soutěže).

   Další akce, které jsou na webu zmíněny, jsou například: škola v přírodě 6.A, výlet do planetária 6. ročník, společnou akci v prokopském údolí šesťáků a deváťáků, zapojení do projektu Příběhy bezpráví (projekce filmu a následná beseda), zapojení do projektu etwinning v angličtině, mezipředmětový projekt Filmová řeč pro 8.-9. ročník (program Romeo a Julie ve Světozoru a další plánované akce) a zapojení do soutěže Videopohlednice v angličtině, výprava do ZOO 8. ročník…O dění na 2. stupni píší navíc i samotní žáci – štítek Mediální výchova.

   Použijte pro hledání akcí štítky nebo hledejte přímo v kronikách tříd 2. stupně či předmětech. Uvidíte, že najdete více, než jste zmínila ve svém příspěvku (viz štítek Tipy , kde je návod, jak účině na webu hledat, co potřebujeme). Nepřehlédněte také, že na stránce se zobrazuje jen omezený počet příspěvků, dole vždy máte klik na Další příspěvky (čísla označují čísla dalších stránek).

  • Nezlobte se, ale co byste chtěla vědět? Z vašeho příspěvku to bohužel nevyplývá úplně jasně.

 6. Dobrý den,
  bude do konce roku ještě sběr papíru? A mohou děti jako v minulosti nosit víčka od PET lahví? Děkuji, PS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*