Dokumenty ke stažení

Formuláře

Školní dokumenty

Výroční zprávy

Výroční zpráva o poskytování informací

11 thoughts on “Dokumenty ke stažení

 1. Dobrý den,
  v sekci formuláře jsem nenašla formulář k zápisu do 1.třídy.
  Vzhledem k frmolu při samotné akci bych ho raději vyplnila v klidu doma. Bylo by možno ho zveřejnit?
  Děkuji. Ivona Klausnerová

  • Zápis je uzpůsobený tak, aby rodiče měli na vyplnění dotazníku čas, navíc je lépe vyplňovat ho až po přečtení pokynů, které rodiče dostanou k dispozici. Pokud ale přesto preferujete jeho vyplnění doma předem, najdete ho v příspěvku o organizaci zápisu, který bude publikován tento týden ve Zpravodaji pro rodiče.

   • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je již slíbený formulář k zápisu někde ke stažení, nebo se musí opravdu vyplňovat až při zápisu.
    Dekuji, Eva Divišová.

    • Slíbený vyvěšený byl loni. Letos jsme ho neslibovali a budeme raději, když ho vyplníte při zápisu. Máme ho na dvojlistu a chtěli bychom, aby na něm byl, vytisknout by šel lidem, kteří nemají tiskárnu na formát A3, jen na 2 samostatné listy A4. Věříme, že to nebude nepřekonatelný problém.

 2. DOBRÝ DEN, STRÁNKY SE MI ZDAJÍ DOST NEPŘEHLEDNÉ. POTŘEBOVALA BYCH NAJÍT INFORMACE O ŠVÉDSKU, KDY SE NAPŘ. BUDE PLATIT DOPLATEK ATD. VPRAVO V LIŠTĚ JE ŠVÉDSKO ALE INFORMACE Z LOŇSKA KDE BYCH NAŠLA AKTUÁLNÍ INFO.

  DĚKUJI SLEZÁKOVÁ

  • Všechny informace dostávají přihlášení žáci vždy domů písemně. Nicméně teď se doplácely 3000,-, ale pokud jste nezvládli, můžete ještě doplatit. Další platba bude zase oznámena písemně, každý donese info domů.

   Obecně se ke hledání na webu dá použít prohledávač, pomocí něhož můžete vše potřebné zkusit najít, použít můžete i štítky (v tomto případě zájezdy).

 3. Dobrý den, přihlásili jsme syna Adama který chodí do 1.A na hry a hlavolamy 2.část, která začína ve 14.15 a končí v 15h. Zároveň ten den chodí do sportovního oddílu Te7 který se koná u vás v tělocvičnách. Původně byl přihlášen od 16. h. ale trenér nám nyní zdělil, že se tam věkově a fyzicky nehodí a bylo by dobré aby chodil o hodinu dříve se stejně starými dětmi. To ale začíná v 15h. Bylo by možné aby chodil do krožku hry a hlavolamy 1.část už od 13.15h.? Byla bych to asi řešila dříve ale syn byl nemocný, pak v rekonvalescenci a do Te7 šel až tento týden porvé a my se to dověděli až nyní. Nevím jak to jinak logisticky zvládnout. Předem děkuji Jolana Kotábová

  • Dobrý den,
   obraťte se prosím přímo na pí učitelku Bezouškovou, která kroužky vede.

 4. dobrý den,,Hledám nějakou brigádu nebo práci ve škole, kde bych mohla na částečný úvazek učit buď matematiku nebo přírodopis. Jsem studentka pedagogické fakulty a při studiu by si chtěla tímto způsobem přivyělávat. Hestli by to u Vás ve škole nebylo možné? Byla by fakt hodně ráda, kdyby ano. Děkuju za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*