Kontakty

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Adresa: Fingerova 2186/17, Stodůlky, 15800 Praha 5

 

IČ: 61385620

Fakultní ZŠ profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Zřizovatel: Městská část Praha 13

Datová schránka: ID DS uerpd79
Telefon:   235 513 117
Sekretariát:  235 517 327
Šk. jídelna:  235 517 326

Webová stránka: http://www.fzs-chlupa.cz

Ředitelka: PaedDr. Zuzana Majstrová, zuzana.majstrova@fzs-chlupa.cz
Zástupkyně a výchovná poradkyně pro žáky 1.stupeň: Mgr. Libuše Charvátová, libuse.charvatova@fzs-chlupa.cz
Zástupkyně a výchovná poradkyně pro 2. stupeň: Mgr. Bc. Andrea Kroftová andrea.kroftova@fzs-chlupa.cz

Vedoucí školní družiny: Jana Mrňová, jana.mrnova@fzs-chlupa.cz
Vedoucí školní jídelny : Renata Bezděkovská, jidelna.chlupova@seznam.cz
Sekretariát : sekretariat@fzs-chlupa.cz

Školní psycholog: Mgr. Petra Chvojková  petra.chvojkova@fzs-chlupa.cz
Školní speciální pedagog: Mgr. Radmila Pokorná  radmila.pokorna@fzs-chlupa.cz
Preventistka: Mgr. Jolana Kohoutová  jolana.kohoutova@fzs-chlupa.cz
Správce ICT Jan Helikar jan.helikar@fzs-chlupa.cz

Kontakty na učitele: všichni učitelé mají emailovou adresu: jmeno.prijmeni@fzs-chlupa.cz (jména učitelů najdete v sekci O škole – Lidé)

GDPR (další informace GDPR)
Mgr. Tomáš Tesarčík
Pověřenec organizace
Úřad městské části Praha 13
Sluneční náměstí č. p. 2580/13
158 00  Praha 5 – Stodůlky
E-mail: poverenec@p13.mepnet.cz
Tel: 235 011 514

Čísla účtů

Variabilní symbol, který mají děti v ŽK používejte k placení na tyto účty:
– 0130 481 359/ 0800 – placení kroužků
– 0128 407 379/ 0800 – placení příspěvku na Radu rodičů (300,- Kč ročněc)
– 19 0127 851 339 – placení školní družiny

Pro placení obědů ve školní jídelně potřebujete variabilní symbol, který Vám dá vedoucí školní jídelny pí Bezděkovská (jde o jiný variabilní symbol, než pro předchozí účty)
– 020036 – 0127 851 339/ 0800

Kudy k nám?

Zobrazit místo FZŠ prof. O. Chlupa na větší mapě

Plán školy

Plánek školy přízemí
Plánek školy 1.patro
Plánek školy 2.patro

84 thoughts on “Kontakty

 1. Dobrý den,prosím Vás, je možné si někde přečíst plné znění vašeho ŠVP? Moc by mě to zajímalo, jelikož jsem přesvědčená, že málokterá škola má tak vymazlený:) Děkuji, se srdečným pozdravem Klára Janošová

 2. Vážená pani ředitelka,
  Letošní rok jsem požádala o zápis prvňáčků do Vaší školy pro dceru Kristinu Steblyanko, která bohužel nebyla přijata pravděpodobně kvůli kritériu bydliště.
  Ráda bych Vás požádala o zařazaní Kristiny do seznamu náhradníků, pokud by jiné dítě přijaté do první třídy nástup odvolalo. Byla bych Vám velmi zavázána, pokud nám dáte v takovém případě vědět.

  S vděčným pozdravem a předem děkuji za odpověď,
  Alina Steblyanko.

  Dear Mrs. Janovska,
  I have applied the documents for my daughter to be accepted to the 1st grade of your school this year (2017), but unfortunately we did not found her number among those kids, who were accepted. I suppose this is due to our place of residence (we are not from the street where your school belongs to).
  I just would like to ask you to inform us in case of somebody from other kids refuses from the school attendance by any reason and one slot will get free. We are really interesting to attend it.
  Thank you very much.
  Kind regards,
  Alina Steblyanko

  • Dobrý den,
   je nám líto, ale žádný list náhradníků nevedeme. Máte právo se odvolat. Důvody nepřijetí najdete v rozhodnutí, které Vám bylo zasláno.

 3. Dobrý den, můj syn patří do vaší spádové oblasti a bude v červenci 6letý. Přijímací pohovor dělal na DSP, kde mu doporučili rok odklad. Syn je Čech. Jak mám nyní postupovat, přijít na zápis s doporučením odkladu z PPP? Děkuji

  • Ano, přesně tak, přijdete k zápisu a přímo při něm požádáte o odklad, pokud budete mít obě potvrzení (PPP a lékaře) už s sebou, pak je pro Vás vše vyřízeno. čas na doložení potřebných potvrzení je do konce května.

 4. Dobrý den, ráda bych se zeptala zda bude v září 2017 otevřena ve vaší škole přípravná třída, tzv. Nultý ročník a pokud ano, jaký je postup, aby mohlondítě docházet. Děkuji moc, s pozdarvem wasserbauerová

  • Není mi úplně jasné, jaký papír na omluvení máte na mysli, ale pokud jde o Propustku – tj. když odchází dítě v průběhu vyučování samo, pak ji najdete v záložce O škole – Dokumenty ke stažení:
   http://www.fzs-chlupa.cz/o-skole/dokumenty-ke-stazeni na stejném místě jsou i další formuláře např. uvolněnka na více než 2 dny apod.

 5. Dobrý den, po změně hesla v programu Bakaláři se nám nejde přihlásit do elektronické ŽK. Máme prý kontaktovat správce systému Bakaláři. Kontakt na správce jsem ale nikde nenašla. Můžete mi, prosím, poradit?
  Děkuji

 6. Dobrý den,
  existují někde instrukce, jak se nabíjí nová karta, kterou žáci disponují? prý s ní lze platit v Bufetu. jakým způsobem na ni můžeme nahrát peníze? Děkuji Mansfeldová

 7. Dobrý den,

  ráda bych se informovala, zda už jsou známy termíny Dne otevřených dveří a Dílen pro rodiče na letošní školní rok.

  Děkuji Vám.

  Eva Rovinová

 8. Dobrý den.
  Trochu navážu na paní Vostrou. Nápad zavést do školy pravidla slušného chování se mi líbí. To je předmět, který by si měli,ale osvěžit i dospělí. Souhlasím s tím, že vyučovat dětí dnešní počítačové a tabletové doby je výkon hodný medaile a ozdravných lázní. Marta Brabcová

 9. Dobrý den,

  ráda bych se zeptala jestli už jsou výsledky zápisu do 1. tříd pro rok 2015/2016? Na Vašich stránkách jsem je nenašla.

  Děkuji

  Šrotýřová

  • Výsledky ještě nejsou hotovy, až budou, vystavíme jak ve vitríně před školou, tak na titulní straně webu.

 10. Dobrý den,
  berte můj příspěvek jako podnět pro výchovného poradce. Byla jsem dnes svědkem toho, jak tři žákyně 9. třídy , dívkami je podle slovního projevu nelze ani nazvat, sprostými a vulgárními výrazy “ starou píčou“ nazývaly starší paní, která šla s mladším žákem Vaší školy před nimi. Jen jeden z těch méně hrubých výrazů doslova: “ doufám, že ta stará píča uhne“ . Přála bych Vaší škole, aby takovýchto „zrůd“ měla co nejméně a co nejméně jsme se museli s nimi potkávat na ulici a před Vaší školou, kterou též reprezentují. Těmto „zrůdám“ přeji do života pouze život s takovými lidmi, kteří se chovají stejně jako ony a zejména až ony zestárnou, aby měly pouze takové lidi, co se budou k nim takto chovat kolem sebe. Zároveň je to odraz výchovy rodičů. Učitele obdivuji a zároveň lituji. Učit takové děti musí být vyčerpávající, jednat s jejich rodiči musí být obdivující. Někdo by jim měl vysvětlit, když tak nečiní rodiče, že i ony zestárnou a budou staré. Vaše škola je považována za výběrovou školu. Ale chybí zde hlavní předmět : Výchova slušného chování. Děti jdou ráno do školy a vůbec nepozdraví pana školníka ani personál, který zajišťuje provoz ve vestibulu. Když chcete jít ze školy ven, vůbec nedají přednost těm, kdo vycházejí ze školy. Klidně Vás převálcují. Samozřejmě, je to hlavně výchova z domova. Ale když ta nefunguje a je to hodně znát, možná by stálo toto zařadit do některého z předmětů, jak se k sobě vzájemně chovat a pravidla slušného chování. Protože bohužel i my se s nimi musíme na ulici potkávat a tento dnešní případ mne zarazil. Kdyby tohle bylo mé dítě, věřte, že by si na zadek nesedlo. Berte toto jako podnět pro výchovného poradce.
  Ing. Simona Vostrá

  • Dobrý den,
   jsem žákem deváté třídy a Váš komentář mě docela uráží. Uvědomuji si, že někteří moji vrstevníci se nechovají nejlépe, ale kvůli tomu jim nemusíte říkat zrůdy a nemyslím si, že by to měl řešit výchovný poradce. Navíc to ani nemusela být žákyně deváté třídy, ale třeba osmé. Taky mi přijde, že nás berete automaticky jako ty špatné. Možná že kdyby to byla žákyně páté třídy, tak by jste jí nevěnovala žádnou pozornost, protože by jste si myslela, že takhle mladé dítě by jsi to nedovolilo. Skutečnost je ale taková, že některé prvostupňové děti jsou mnohem víc vulgární než my deváťáci.

   • Dobry den.
    Chodim do 9.B a silně pochybuju o tom, že by někdo z mých kamarádů říkal něco takového. Vůbec si nemyslim, že to byl někdo z naší školy. To, že se to stalo u naší školy, neznamená, že to byl někdo z nás.

 11. Dobrý den,
  myslím, že na stránce aktualit by se hodily odkazy na starší příspěvky – když se někdo chce po čase podívat, co je nového, není jednoduchý způsob, jak se dostat k příspěvkům ze všech kategorií najednou…

  • Nevím, jak to přesně myslíte, ale pro hledání konkrétního příspěvku je nejlepší použít prohledávání celých stránek vpravo nahoře, pro přehled všech minulých příspěvlů pak archiv článků vpravo dole.
   Další rychlý způsob je sledovat Zpravodaj pro rodiče, kde jsou všechny zprávy určené všem, nebo velké většině rodičů ve škole, a stránku své třídy. Pak Vám v podstatě nic důležitého nemůže uniknout.

 12. Dobrý den,
  prosím bylo by možné uvést na stránkách školy celé kontakty na vyučující? V tomto školním roce máme ve 4.A celou řadu nových učitelů a i když se nám většina z nich osobně představila na rodičovské schůzce, nestihla jsem si zapamovat všechna celá jména a příjmení.
  Děkuji Matějková

  • Ano, to je ještě věc, kterou musím po renovaci webu dokončit. Určitě plánuji co nejdříve. Obecně jsou adesy- jmeno.prijmeni@fzschlupa.cz (samozřejmě chápu, že u některých vyučujících nevíte křestní jméno, ale to na webu najdete v menu Lidé )

 13. Dobrý den,
  potřebovali bychom získat heslo pro přístup do elektronické žákovské knížky.
  Na koho se můžeme obrátit?

  Děkujeme.

 14. Dobrý den,
  chci se zeptat, zda se bude letos konat na začátku července týdenní tábor do oblasti Lipenska. Pokud ano, pak v jakém termínu. Děkuji Reiter

  • Pokud myslíte cykloturistický kurz, pak ano, bude se konat jako vždy v prvním červencovém týdnu – od 28.7. Sledujte web školy, nebo napište přímo pí ředitelce, která kurz organizuje.

 15. Dobry den. Rada bych zapsala na vasi skolu sveho syna pro pristi skolni rok, ale spadove k vam nepatrime, jsme z Velke Ohrady. Je sance na prijeti? Nemam tuseni, jak to funguje, ale kdyz pujdeme na zapis k vam a pak dostaneme informaci, ze jsme nebyli prijati, tak jsou pak jeste nejake dalsi terminy zapisu pro deti neprijate z kapacitnich duvodu? Dekuji za informace a preji pekny den
  Katerina S.

 16. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je možné, aby se syn ještě přihlásil do kroužku pohybove hry? Děkuji Eva Ivanova. Syn chodí do 1A.

  • Oslovte přímo pí uč Bezouškovou a Patočkovou, záleží na počtu dětí, které chodí.

 17. Dobrý den,
  mohu se zeptat, zdali bude na těchto stránkách někdy uveřejněna stará kronika či fotky FZŠ Chlupova? Z roku přibližně 2000? Děkuji mnohokrát.

  • Dva roky bylo přesměrováno na starý server, teď už bohužel není server přístupný.

 18. Dobry den,

  Re: Integracni projekt Mira Media

  Hladam kontakty na ludi, ktori sa zaoberaju integraciou migrantov a celkovo komunity v Prahe 13. Niekoho kto vyvija aktivity v tejto oblasti a pracoval na projektoch.

  Tesim sa na odpoved. Denisa

 19. Dobrý den,
  mám dotaz, proč na www stránkách školy neuvádíte možnost výuky angličtiny v anglické družině, která sídlí v budově školy. Rodiče by jistě tuto informaci uvítali a škola by tak mohla mít lepší pověst o úrovni vzdělávání a možnosti kvalitního využitího volného času dětí.

 20. Mezi rodiči se proslýchá, že další ředitelské volno bude 25.a26.10. Bylo by dobré tuto informaci jednoznačně potvrdit či vyvrátit, aby bylo možno zajistit včas náplň pro děti, které zůstanou doma. Podobná situace nastala loni před Vánocemi, kdy informace rovněž nebyla podána s dostatečným časovým předstihem. Děkuji Reiter

  • Ano, je to tak.
   Tyto informace Vám měly být předány na třídních schůzkách.
   Dále je najdete v sekci Kalendář – Školní rok, přímo v Kalendáři a raději jsem tedy vytvořila i speciální příspěvek.
   Žáci 2. stupně najdou termíny všech prázdnin a ŘV také v ŽK.
   Věřím, že teď snad informace dorazí už ke všem.

 21. Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat se vší slušností jestli nemáte v týdnu nějaký volný prostor ve škole pro osobní cvičení v čase od 16 hodin ale klidně i o víkendu a jestli ano kolik by to stálo.Děkuji

 22. Dobrý den, jsem matka budoucího prvňáčka, který navštěvuje mateřskou školu Rosnička. V úterý 15.6. se vracejí děti ze školky v přírodě ve Vrchlabí a syna jsem si chtěla ještě do konce týdne ponechat v Krkonoších. Nemohl by se tedy zúčastnit sportovního odpoledne budoucích prvňáčků. Mohu ho z této akce omluvit? Děkuji.

  • Akce je zcela dobrovolná, jde o neformální setkání dětí s učiteli v hravé atmosféře. Nic povinného nepromeškáte, pokud se syn nezúčastní.

 23. Dobrý den,

  jsem maminka budoucího prvňáčka, dostali jsme informaci o možné výuce AJ s rodilou mluvčí, ale z textu není příliš jasné, zda se může dítě do této výuky přihlásit již v první třídě. Píšete, že vyučující posoudí, na jaké úrovni je angličtina dítěte. Pokud dítě ještě s výukou ani nezačalo, jak to může vyučující posoudit? Nebo se tato možnost týká jen druháčků, či dětí, které se anglicky učily v MŠ?
  Velmi děkuji za osvětlení

  • U prvňáčků jde o možnost zejména pro děti, které už v předškolním věku angličtinu používaly (např. chodily do anglické školky). Necháme rodiče, aby zprvu sami posoudili, zda bude dítě schopno veškerou výuku absolvovat v angličtině. V prvních týdnech bude Miss Adams děti sledovat a domluví se s rodiči tam, kde bude mít pocit, že tato varianta není pro dítě optimální. Věříme, že takových případů nebude tolik, aby to narušilo složení skupin.

 24. Dobrý den,

  chtěla bych se Vás zeptat, v jakém termínu se konají volby v pátek? A v sobotu u Vás nejsou? Předem moc děkuji za odpoveď.

  • Jsou v pátek i v sobotu, stejně jako kdekoli jinde = v pátek 28. května 2010 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu 29. května 2010 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

 25. Dobrý den,
  s nadšením sleduji, jak se původní budova mění k lepšímu. Líbí se mi nový vchod, šatny se skříňkami a pod. Uvažujete prosím v budoucnu o zřízení úschovny pro jízdní kola ? Celé Lužiny a Stodůlky jsou propojené s Butovicemi cyklostezkou a od jara do zimy by se mohly děti dopravovat po vlastní ose a navíc naprosto bezpečně (křížení se silnicemi převážně mimoúrovňové). Vím, že toho, co je třeba v nové budově přebudovat a zřídit je asi opravdu hodně. Možná by stálo za to udělat výhledově průzkum, kdo by měl zájem o tento způsob dopravy a následné úschovy (patrně na vlastní nebezpečí a po zabezpečení zámkem). V dnešní době, kdy děti mají málo pohybu by to možná mohlo být přínosné. Děkuji za odpověď. T. Martinek

  • Ano, už jsme o tom uvažovali, nešlo by ale asi o úschovnu, ale o stojany s možností uzamykání. Každý takový plán ale samozřejmě záleží hodně na financích, které se podaří získat :-). Průzkum zájmu je určitě dobrý nápad, díky moc za Váš konstruktivní příspěvek i pochvalná slova.

 26. Dobrý den, ráda bych věděla, zda jsou přijímáni žáci do 5tých tříd. Konkrétně po ukončení ZŠ Mohylova. A za jakých podmínek. Děkuji

  • Záleží hodně na počtu dětí odcházejích z našich 5. tříd na gymnázia. Kontaktujte prosím ředitelství školy.

 27. Dobrý den,
  Chtěl jsem odeslat email na sekretariát, ale objevila se mi hláška, že adresa je chybná. Prosím o kontrolu. Děkuji

  • Omlouváme se, nešlo o chybnou adresu, ale chybně napsaný html kód – adresa je správná a ted už funguje i automatické nastartování pošty.

 28. Zdravím,

  vaše kolegyně, na školení koordinátora pro školní parlament, mi navrhla, že se s Vámi mohu spojit a navázat kontakt s paní uč. Strculovou, která má parlament na starosti.
  Rádi bychom se seznámili – členové parlamentu 1. st. ze ZŠ TGM Poděbrady
  za své svěřence D. Šafránková

  Pokud budete mít zájem o navázání přátelských vztahů s naším parlamentem, prosím o spojení a kontakt. Děkuji D.Š.

 29. Dobry den
  ma dcera se prestehovala do Petrzylkovi ulice. „spada“ do vasi skoly? Moznost dochazeni k vam? Nenasel jsem presne jak je to s cizimi jazyky. Dcera ovlada hodne dobre nemcinu-je rodilym mluvcim. Anglictinu jako druhy jazyk se uci. Je v 7.tride resp. sekunde
  Dekuji – Cep

  • Teprve po odeslani mne padla do oka PETRZILKOVA – uf – omlouvam se – Petrzilkovy j.c

   • Obraťte se přímo na paní ředitelku, u přijímání do vyšších tříd není spádová oblast zas tak důležitá.
    Na druhém stupni se učí povinně angličtina, volitelně 2. cizí jazyk (němčina/ francouzština/ španělština).
    Nicméně pokud máte zájem o gymnázium (podle zmíněné sekundy), nemáme třídu, kterou bychom vám mohli nabídnout. V okolí je pro tuto variantu Gymnázium v Nových Butovicích nebo Německé gymnázium.

  • Na naší škole se snažíme volit takový styl výuky, který umožňuje každému žákovi rozvíjet se podle jeho schopností. Přímo ve vyučování využíváme formy vnitřní diferenciace, kdy průměrní žáci plní úkoly v rámci základního učiva, zatímco nadprůměrní a mimořádně nadaní mají možnost řešit problémové úlohy rozsah základního učiva překračující. Zvlášť respektujeme jejich vlastní pracovní tempo a jejich individuální postupy při řešení úloh a situací.

   Další variantou, kterou jsme již několikrát uskutečnili, je „přeskakování“ ročníků. Žák, který dosahuje vysoce nadprůměrných výsledků v hlavních předmětech, podstoupí vyšetření v pedagogicko-psychologické poradně, napíše závěrečné písemné práce „přeskakovaného“ ročníku a je komisionálně přezkoušen z Českého jazyka, Matematiky a předmětu Člověk a jeho svět. Po úspěšném splnění požadavků žák postoupí o ročník výše.

   Na naší škole se již od roku 1997 pravidelně schází Klub rodičů nadaných dětí. Vede jej předsedkyně Společnosti pro talent a nadání (STaN-ECHA), která je českou a slovenskou pobočkou mezinárodní společnosti European Council for High Ability, PhDr. Eva Vondráková. Jejich zkušenosti a rady využíváme v práci s nadanými na naší škole.

   Spolupracujeme také se školou pro mimořádně nadané v Bratislavě, jejíž paní ředitelka dr.J.Laznibatová naši školu navštívila a našla mezi našimi školami mnohé podobné rysy (aktivita dětí během výuky, používání aktivních metod výuky, způsob jednání učitele s žákem i rodiči…).

 30. Dobrý den,

  chtěla jsem touto cestou poděkovat všem za enormní úsilí, které podnikli pedagogové, ostatní zaměstnanci (pan školník, uklízecí personál i recepční) a hlavně vedení této školy a prostřednictvím něhož se školní budova proměnila za plného provozu od loňského (2009) června do svého nynějšího stavu – barvy, povrchy, čistota, bezpečnostní opatření a hlavně atmosféra prostředí. Oceňuji báječnou organizaci. Většina rodičů Vašich žáků toto vnímá, avšak neřekne to, píši to za ty, kteří Vaši práci vidí, mluví o tom mezi sebou, ale nevysloví před Vámi. Proto ještě jednou DĚKUJEME za naše děti, které budou mít úžasné podmínky pro svoje první kroky ve vzdělávání.

  Musím také poděkovat za báječně sestavený program k zápisu prvňáčků – byla za tím vidět práce mnoha lidí a skvělá organizace – vím, že řeknete, že to dělaly děti, ale i ty k tomu musel někdo dovést a být jim při přípravě nápomocen.

  S pozdravem a přáním pohody

  Pavla Lišková

  • Samozřejmě mnohokrát děkujeme za chválu, a jelikož lidé celkem pochopitelně spíše poukazují na nedostatky, je to o to hřejivější :-)

 31. Vážená paní učitelko,
  tak jako jsem se o ředitelském volnu dne 16.11. dočetl včas v rubrice Kalendář. Informaci, na kterou jsem se ptal včera, jsem tam v den dotazu nenašel a není tam ani dnes, takže vaši radu, kde mám informace hledat , považuji za zbytečnou. Pokud bych ji byl dohledal, rozhodně bych dotazem neobtěžoval. S pozdravem Reiter

  • Odpovídala jsem včera a pokud si odpověď přečtete celou, uvidíte, že jsem psala, že budete mít informaci na webu zítra – tj. dneska. Už několikrát jsem upozorňovala na to, že web dělám při vší své další práci a jelikož jsem v první řadě učitelka, ráno učím, tudíž tam informaci najdete, tak jak jsem slíbila, dnes, ale odpoledne.

   Moje odpověď nebyla radou, kde máte v danou chvíli informaci hledat, nýbrž vysvětlením, jak je podobná informace dávána na vědomí rodičům, a odpovědí na váš návrh zřídit na webu nástěnku pro rodiče (existuje v podobě Zpravodaje pro rodiče od začátku roku).

   Na rozdíl od ředitelského volna vyhlášeného na 16.11. tohle ŘV nebylo plánováno (proto nebylo ani v sekci školní rok už od začátku roku). Jeho nutnost vyplynula z provozních důvodů (postup malování, výměny lin, umyvadel). S oficiálním vyhlášením ŘV je třeba počkat, až bude schváleno zřizovatelem školy. Pak je teprve oznámeno rodičům a zveřejněno i na webu. Přesně stejný postup jsme zvolili i tentokrát a informaci jste se dozvěděli všemi zmíněnými kanály v den jejího oficiálního vyhlášení.

   Věřím, že na nedostatek informací si rodiče stěžovat nemohou. Někdy se stane chyba a za tu se samozřejmě vždy omluvíme, ale tentokrát žádná chyba nenastala.

 32. Vážení,
  z anglické družiny jsme dnes dostali informaci, že by mělo být na dny 21.a 22.12. vyhlášeno ředitelské volno. Oficiální informaci od vedení školy však dosud postrádám.Možná by bylo dobré umístit na webové stránky jakousi „nástěnku“, kde by takovéto důležité informace byly k dispozici. Děkuji za potvrzení ( příp. vyvrácení) informace. Reiter

  • Všechny podobné informace jsou publikovány jednak na webu ve Zpravodaji pro rodiče (to je vámi zmiňovaná nástěnka pro rodiče – je možné novinky v této rubrice sledovat zvolením příslušného RSS kanálu, pak vám nic neuteče, aniž byste museli denně web sledovat – viz štítek tipy ). Zároveň se podobná informace objeví v Kalendáři a na stránce Školní rok a děti samozřejmě vždy dostanou zprávu do žákovských knížek. Takový postup se týká i této zprávy.
   Zítra ji tedy budete mít „oficiálně“ na webu i v ŽK dítěte.

 33. Vážení, chci tímto poděkovat za bezproblémový příchod do ranní družiny, který nastal vzápětí po mém upozornění. Spíše mě překvapilo, že o tom vedení školy nevědělo, což byla první reakce pí. uč. Majstrové, když údajně někteří rodiče tyto informace předávali na třídních schůzkách v září svým třídním. Odpověď o tom, že teď je škola otevřena od 7,00 hod. s mým dřívějším problémem nesouvisí, protože ranní družina funguje od 6,30 a třeba já přivádím dítě mezi 6,45 – 6,50. Situaci řeší ten starší pán, který ochotně a zdvořile v uvedeném čase otevírá.Děkuji za vyřešení a za nápravu stavu.

  • Pán bude v recepci již trvale, jsme rádi, že vše funguje.

   Pro info: Má odpověď, že předám informaci vedení školy, vypovídala o tom, že jsem o problému nic nevěděla já a že je vše v kompetenci ředitelství školy.

 34. Vážená paní ředitelko,
  bylo by žádoucí zajistit bezproblémový přístup do ranní družiny. V pátek 23.10. mi při příchodu s dcerou otevřela pí. uklízečka a dnes (26.10.)přišla pí. vychovatelka náhodou otevřít, protože věděla o problému, že zvonek nezvoní. Pochopte, prosím, že i já musím být na svém pracovišti včas a ranní ztráta 5 min způsobená čekáním, než někdo otevře a předám mu dítě, činí docela dost. děkuji za pochopení. Reiter

 35. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li přijímáte do prvních tříd i děti z lokalit, které pod vaši školu nepatří. Jsme z okresu Praha západ, kousek za Zličínem. Děkuji Pejšková

  • Ano, je jich u nás hodně, i když přednost mívají děti z naší spádové oblasti. Všechny otázky ohledně školy i přijímání prvňáčků vám ale zodpoví pí ředitelka, nejlépe v rámci Dne otevřených dveří 10.11. 17:00 hod
   Dílny a dny otevř. dveří

 36. Dobrý den,
  kdy se budou konat dílny pro budoucí prvňáčky? Nemohu to najít.
  Děkuji.

 37. Dobrý den,
  bude, nebo je, na vašich stránkách uveřejněn rozpis vyučovacích hodin a přestávek? Nemohu jej najít.
  Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*