Talkshow z Chlupovky naživo-Jan Revai

Doporučené

Po loňském úspěchu naší Talkshow z Chlupovky se parlament 2.stupně rozhodl pořádat ji naživo, každý měsíc bychom si chtěli pozvat zajímavého hosta. Naším prvním  hostem byla školní psycholožka Martina Hanušová, sestřih rozhovoru se brzo objeví na stránkách parlamentu,

Dalším vzácným hostem bude herec a tanečník Jan Revai na besedu s ním se přijďte podívat 30.11. ve 14hodin do divadelního sálu.

Naší další akcí je Sbírka hraček pro Neuromuskulární centrum v FN Motol, která probíhá do 30.11. 

Angličtina, skupiny V.Santana, Halloween 2021

Doporučené

Halloween – Angličtina – skupiny Veronika Santana – 1.B,1.C,1.D, 2.A,2.B.2.C,2.D,4.B,4.C,5.A,5.C,5D

Letošní Halloween máme úspěšně za sebou, užili jsme si ho.
Přeji Vám všem v rámci možností krásný podzim!
Veronika Santana Celý článek

Tematický týden 2021

Doporučené

Fotogalerie – fotografie z akce 
Těsně před podzimními prázdninami si žáci z 1. stupně prožili další tematický týden tentokrát s názvem Propojený svět. Zahájili jsme tradičně v atriu školy, kde si učitelé pro děti připravili divadelní scénku o národech, které se neuměly dohodnout.
Po celý týden se pak každá třída věnovala některému ze států. Celý článek

Ředitelské volno

Vážení zákonní zástupci.
Vím, že jsem Vás ještě před pár dny upozorňovala na to, že nebude v týdnu podzimních prázdnin žádné ředitelské volno navíc. Bohužel se situace změnila.
Na základě doporučení Pražské hygienické stanice a starosty MČ Praha 13 budou mít všechny základní školy zřizované MČ Praha 13 v pondělí 25. 10. a úterý 26. 10. 2021 ředitelské volno.
Omlouváme se, že se tuto informaci dozvídáte až tak pozdě, ale původně jsme s takovou variantou nepočítali.
Obědy budou mít děti odhlášené.

Zuzana Majstrová, ředitelka školy

Prázdninové deníky

Doporučené

Fotogalerie
Jsme rádi, že i po letošních prázdninách se našlo dost pisatelů prázdninových deníků, kteří zaslali své práce na tradiční výstavu. Deníků se sešlo šedesát a opět mnohé překvapily svojí originalitou. Všichni návštěvníci výstavy měli možnost hlasovat pro svého favorita a ti, kteří získali za svoji práci nejvíce hlasů, se dočkali malé odměny. Čeká nás tedy vyhlášení vítězů a předání malých cen, které zakoupila Rada rodičů. Všichni, kteří věnovali svůj čas zápisům prázdninových zážitků a soutěže se zúčastnili, si ale zaslouží ocenění a malou sladkost.