Angličtina, skupiny V.Santana, Halloween 2021

Doporučené

Halloween – Angličtina – skupiny Veronika Santana – 1.B,1.C,1.D, 2.A,2.B.2.C,2.D,4.B,4.C,5.A,5.C,5D

Letošní Halloween máme úspěšně za sebou, užili jsme si ho.
Přeji Vám všem v rámci možností krásný podzim!
Veronika Santana Celý článek

Ředitelské volno

Vážení zákonní zástupci.
Vím, že jsem Vás ještě před pár dny upozorňovala na to, že nebude v týdnu podzimních prázdnin žádné ředitelské volno navíc. Bohužel se situace změnila.
Na základě doporučení Pražské hygienické stanice a starosty MČ Praha 13 budou mít všechny základní školy zřizované MČ Praha 13 v pondělí 25. 10. a úterý 26. 10. 2021 ředitelské volno.
Omlouváme se, že se tuto informaci dozvídáte až tak pozdě, ale původně jsme s takovou variantou nepočítali.
Obědy budou mít děti odhlášené.

Zuzana Majstrová, ředitelka školy

Prázdninové deníky

Doporučené

Fotogalerie
Jsme rádi, že i po letošních prázdninách se našlo dost pisatelů prázdninových deníků, kteří zaslali své práce na tradiční výstavu. Deníků se sešlo šedesát a opět mnohé překvapily svojí originalitou. Všichni návštěvníci výstavy měli možnost hlasovat pro svého favorita a ti, kteří získali za svoji práci nejvíce hlasů, se dočkali malé odměny. Čeká nás tedy vyhlášení vítězů a předání malých cen, které zakoupila Rada rodičů. Všichni, kteří věnovali svůj čas zápisům prázdninových zážitků a soutěže se zúčastnili, si ale zaslouží ocenění a malou sladkost.

 

Jsme školou Paměti národa!

Doporučené

Po loňském úspěchu v projektu Příběhy našich sousedů byla naše škola oceněna za svůj přístup k výuce moderních dějin a stala se školou zapojenou do sítě škol Paměti národa.

V Příbězích našich sousedů bychom rádi letos pokračovali. Hledáme člověka se silným životním příběhem, se kterým by žáci vedli rozhovor, potom jeho příběh nějakou zajímavou formou zpracovali. Máte ve svém okolí osobnost, na kterou by se nemělo zapomenout?  Napište nám prosím na email petra.rajtrova@fzs-chlupa.cz.

Za Vaše tipy předem děkujeme.