Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
V týdnu od 8.6.-16.6.2019 se konal mezi dětmi velmi oblíbený zájezd do Anglie. V sobotu odpoledne odjely dva žluté autobusy s 90 dětmi do Hastings na jihu Anglie. Cesta trvala 14 hodin do přístavu Calais, odtud jsme se trajektem přeplavili do Doveru a vyrazili na první výlet na hrad Dover. Odtud jsme jeli do Hastings, prohlédli si hrad, historické centrum města, rybářský přístav a Celý článek

2.místo ve finále Čokoládové tretry

Doporučené

Přes školní kolo, čtvrtfinále a semifinále se žák 3.C Filip Dřevínek probojoval až do finále Čokoládové tretry, běžeckého závodu pro děti ve věku 6-11 let a vybojoval mezi finalisty z České a Slovenské republiky a Polska fantastické 2. místo.   Čokoládová tretra vrcholí přímo v hlavním programu jednoho z největších podniků světové atletiky – IAAF World Challenege Zlaté tretře Ostrava.
GRATULUJEME!

1. a 2. místo v Poháru DDM

Doporučené

V celoroční bodované sportovní soutěži o pohár DDM jsme letos dosáhli vynikajících výsledků. Žáci 1. stupně obsadili 1. místo, žáci 2. stupně skončili na 2. místě ze všech zúčastněných škol. Skvělého výsledku dosáhli díky předním umístěním v rámci všech soutěží, ale nejlépe si vedli ve vybíjené, přehazované a přespolním běhu, kde všude zvítězili. Do této celoroční soutěže v kolektivních sportech se  zapojilo celkem 13 škol v 11 různých sportech s počtem 1828 účastníků.