Florbalový turnaj smíšených družstev žáků 1. stupně

Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Dne 20.12.2018 proběhl na naší škole již 9. ročník florbalového turnaje družstev žáků 1. stupně. Stejně jako každý rok byli přihlášení žáci (130 dětí)rozděleni do 10 družstev, z nichž každé odehrálo 7 zápasů o celkové prvenství v turnaji. Celý článek

Angličtina 2.A,2.B,2.C,2.D – Santana

Týdenní plán 17.12.-21.12.2018

2.C,2.B,2.D – Příběh Christmas at school

Vánoční koledy  – viz. odkazy z minulého týdenního plánu.

„Merry Christmas, Mr.Bean“

2.A – hodina odpadá – třídní besídka

Přeji Vám krásné Vánoční svátky plné pohody a v roce 2019 Vám přeji hlavně zdraví, štěstí, radost a mnoho úspěchů  ve všech Vašich aktivitách! 

To a ještě víc Vám přeje Veronika Santana

Angličtina 2.A,2.B,2.C,2.D – Santana

Týdenní plán 3.12.-7.12.2018

Opakování učiva 2.lekce – školní pomůcky, barvy, číslovky 1-10

Shrnující test 2.lekce

Kontrola práce ve šk.s. a AB – děti mají za úkol nechat podepsat hodnocení v AB i šk.s.(2.A,2.B) ve 2.C a 2.D mají AB i šk.s sice již opravené, ale ve třídě. Takže je dají podepsat příští týden.

Důležité upozornění pro rodiče!

Většina dětí pracuje výborně a pravidelně si vypracovává jak D.Ú, tak vykonává práci v hodinách – viz. „smailíci“ ve šk.s. i AB.  Bohužel jsem při kontrolách zjistila, že některé děti (zejména ve 2.A, 2.B) jsou na tom  o poznání hůř. Je důležité, aby jste sledovali týdenní plány a pokud dítě chybí, aby si danou látku doplnilo. Dětem dávám na dodatečné vypracování vždy extra čas navíc. Pokud je jim úkol nejasný, mohou se zeptat. Bohužel ne všichni se těmito radami řídí. A proto se na Vás obracím s žádostí o spolupráci….

Sledujte prosím týdenní  plány a pravidelně dohlížejte na přípravu Vašich dětí do našich hodin angličtiny. Máme pouze 45 minut týdně. V tomto časovém limitu chci děti učit angličtinu a ne zbytečně čas plýtvat na zápisy  –  zapomínání do ŽK.

Předem Vám děkuji za Vaši spolupráci!

 

Veronika Santana

Florbalový turnaj

A další sport je za námi,tentokrát florbalový turnaj v rámci Poháru DDM P-13.Naše starty-5x,naše výsledky-4x stupně vítězů.
4.-5.třídy – 5.místo
6.-7.třídy dívky – 2. místo
6.-7. třídy chlapci – 2. místo
8.-9. třídy dívky – 3. místo
8.-9. třídy chlapci – 2. místo
Všichni žáci předvedli výborné výkony podpořené velkou bojovností,a my jim za velmi dobrou reprezentaci naší školy děkujeme.

Výstava „Proletí 100letí“

Doporučené


Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Zveme všechny na procházku naším vestibulem, kde kolem košaté lípy vystavuje 1.stupeň výsledky své práce z tematického týdne „Proletí 100letí“. Přečtěte si, jak se dříve žilo, oblékalo, čím jezdilo, kdo z Čechů se proslavil, projděte nejbližší okolí školy na modelech budov. Na listech lípy najdete přání, která naší republice napsaly všechny děti. Věříme, že výstava zaujme.