Šerpování deváťáků 2016

DSC06785

Fotoalbum – Šerpování deváťáků 2016

Ani jsme se nenadáli a již jsme se zase loučili se dvěma třídami deváťáků. Tentokráte předávaly šerpy paní učitelka Mariašová (9.A) a paní učitelka Kloudová (9.B). Své starší spolužáky doprovodily při slavnostní příležitosti děti z 1.stupně.
Po projevech paní ředitelky a žáků, ve kterých se s naší školou rozloučili zástupci obou tříd, nás ještě čekalo velmi milé překvapení. 9.B promítla krátký film, ve kterém poděkovali své paní učitelce třídní a zavzpomínali na nejlepší akce a zážitky. Samozřejmě, že jedno oko nezůstalo suché.
Pak už se ale všichni odebrali do společenské místnosti, kde na nás čekalo malé pohoštění.
Nezbývá nám, než ještě jednou popřát všem absolventům šťastné vykročení do dalšího života.

RUN and HELP

16.6. večer se na školním hřišti konala charitativní akce RUN and HELP. Děti a rodiče běhali pro Konto bariéry.
Přišlo asi 125 běžců, dohromady jsme naběhali přes 222 km a vybrali 15 533 Kč, které pomůžou dvanáctileté Verunce ze severní Moravy, která se zranila při lyžování.
Děkuji parlamentu 2.stupně, pomocníkům z řad dětí i učitelů, sportovcům, kteří rozbíhali jednotlivé „závody“ i kolegyním, které upekly občerstvení a hlavně všem, kteří přišli, běhali a přispěli.
Díky moc, byla to super akce.
Za organizátory: Petra Rajtrová
Nezapomeňte vyplnit anketu!

Školní knihovna – důležité upozornění!

Důležité upozornění pro rodiče a děti!!!

Tento týden musí děti vrátit všechny půjčené knihy do školní knihovny. Nejlépe do 16.6.2016 (Čtvrtek)

RUN and HELP

Naše škola se zapojí do charitativního běhu RUN and HELP, běh se bude konat na školním hřišti 16.6. od 18 do 20 hodin. Akce je určena pro děti, rodiče a veřejnost. Prohlédněte si náš letáček, podívejte se na video a hlavně si přijďte zaběhat a podpořit libovolnou částkou dobrou věc.
Těší se na Vás děti z parlamentu 2.stupně, které akci připravily. sportovci a vedoucí školního parlamentu 2.stupně Petra Rajtrová

BĚHEJ A POMÁHEJ!

run and help letáček

Zpravodaj pro rodiče – Jaro 2016

zpravodaj_1.str na web
Vážení rodiče,
nevím, jak plyne čas Vám, ale mně osobně hrozně rychle. Ani jsem se nestačila ohlédnout a je tu téměř konec školního roku. Možná je to tím, že se na naší škole pořád něco děje, a navíc se hodně věcí chystá. O všem dění se Vás snažíme průběžně informovat prostřednictvím Rady rodičů a naší webové stránky www.fzs-chlupa.cz . V sekci s názvem Zpravodaj pro rodiče nacházíte průběžně zprávy určené  buď všem, nebo velké části rodičů na naší škole. Vzhledem k množství informací, které jsou k dispozici, jsme se letos rozhodli vrátit se ke Zpravodaji, který jednou za čas shrne to nejdůležitější pro všechny, kdo nemají čas web sledovat průběžně.  Celý článek

9.B – Škola v přírodě – Chorvatsko

Rozhodně nejlepší škola v přírodě! Spoustu jsme toho zažili a sblížili jsme se jako kolektiv. Bylo to úžasný, krásný moře, zábava, teplo a pohoda. Hned bych se vrátila zpátky! Ady
Nejlepší a nejzábavnější týden v letošním roce! Honza
Pobyt v Chorvatsku se mi velice líbil. Bylo tam lezení na skalách, surfování atd. Nemám, co bych této švp vytknul – možná jen mravence a horka. Zůstal bych tam klidně déle, možná bych tam i chtěl žít. Táďa
Podle mě to byla nejlepší škola v přírodě. Nejde popsat jeden zážitek-všechny byly super. Škoda, že to bylo naposled!
Byla to nejlepší švp! Strašně se mi tam líbilo a bude se mi po této třídě stýskat! Máme nejlepší třídní učitelku.
Nejlepší švp! Myslím, že jsme si to užili a budeme na švp ještě dlouho vzpomínat!
Byla to asi nejlepší škola v přírodě. Nejvíce mě bavily mořské kajaky a rafty.
Zajímavé aktivity – mořské kajaky a windsurfing. Skvělý celodenní výlet na lodi.
Nejlepší škola v přírodě, mnoho zábavy a aktivit! Marek
Podle mě to byla jedna z nejlepších akcí třídy! Vyšlo nám počasí, bylo teplé moře, zkusili jsme nové sporty – windsurfing, horolezení, kajaky) – celkově to bylo super!
Tato škola v přírodě se mi líbila nejvíce ze všech. Bylo to pěkné ukončení deváté třídy. Natka
Na naší švp se mi asi nejvíce líbilo, že jsme měli stále nějaký sportovní program. Nejvíce mě bavilo horolezení.Emilka
V galerii si prohlédněte fotografie.