1.A,B,C,D, 2.D, 3.C,D – AJ – Martínková – KRÁSNÉ PRÁZDNINY!!!

Milé děti,

je tady konec školního roku a všichni se už určitě těšíte na prázdniny. Přeji Vám, ať si je užijete, ať si odpočinete, ať zažijete spoustu dobrodružství a naberete nové síly. Užijte si to, ať už budete na táboře, u moře, u babičky nebo doma. Mám vás moc ráda!

Pokud se Vám bude chtít, můžete se klidně občas mrknout na nějaké anglické video, udělat si nějaké anglické cvičeníčko online nebo si prostě jen tak něco anglicky zazpívat. Určitě si všichni uložte svá portfolia někam, kde je bezpečně najdete na začátku nového školního roku a všechny projekty a pracovní listy, které jsme dělali, si do něj založte.

Vám, milí rodiče, děkuji za velmi milou spolupráci, velmi si ji vážím. Děkuji za Vaši práci doma s dětmi, děkuji za Vaše rady, doporučení a pomoc, když bylo potřeba. Pokud to půjde, tak si taky odpočiňte a nasbírejte nové síly.

VŠEM VÁM, MILÍ RODIČE A MILÉ DĚTI, PŘEJI KRÁSNÉ LÉTO!!!!

Vaše pí uč Nataša.

 

 

Angličtina 3.A,3.B,3.C,3.D – Santana

Týdenní plán 22.6.-26.6.2020

V posledním týdnu děti nepotřebují ani učebnici (které už jsou stejně asi vybrané) ani AB. Bude stačit, když budou mít papír, na dobrovolný úkol.

Procvičí si názvy míst, kam se mohou podívat v létě (Zoo, Les, Muzeum, Hrad, Plavecký bazén)

Přeji Vám krásné léto plné pohody a skvělých zážitků a šťastný návrat do školních lavic ve školním roce 2020/2021

Veronika Santana

Happy sun sunshine clipart - WikiClipArt

 

Upozornění – tento týden již nebudou dobrovolné konzultace

https://fzschlupa-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/santanahorvathova_fzschlupa_cz/ESxU0_0-zUlMhwfFy9ZzQfABBwbu5nujV1zN8Q8-W67p5A?e=aTzA9v

3.C,D AJ (Martínková) – informace pro rodiče

Milí rodiče a milé děti,

už jsme téměř ve finále! Před námi je úplně poslední školní týden a pak vytoužené práááááázdniny!!! Asi se už těšíte, že jo? Já teda taky! Zde je ještě pár posledních informací pro příští týden:

PROJEKT „I CAN, I CAN´T –  který zadávala pí uč Santana tento týden, mi MŮŽETE  poslat buď naskenovaný nebo jen informaci, že ho děti mají vypracovaný.

KRABICE NATAŠA AJ – leží tam ještě několik projektů „Things I´ve got“ domškoláků. Prosím, rozeberte si je.

ONLINE KONZULTACE – příští týden už nebudou.

POSLEDNÍ VIDEO LEKCE – bude od pí uč Santana pro děti připravena v pondělí. Věřím, že si ji užijí.

Mějte se moc hezky a užívejte si krásné letní dny, Vaše pí uč Nataša.

Angličtina 3.A,3.B,3.C,3.D – Santana

Týdenní plán 15.6.19.6.2020

Nejprve s dětmi ve videu projdeme správná řešení úkolů z minulého týdne
Ve druhém videu pokračujeme v 9.lekci. Nejprve si projdeme části těla a potom se video soustředí na tvoření vět s použitím I can…/ I can´t

 

proklik na OneDrive:

 

 

Angličtina 2.A,2.B,2.C,2.D,3.A,3.B,3.C,3.D,4.D,4.E – Santana

Přeji všem dobrý den,

i nadále mohou děti pracovat na umimeto.org.  Toto procvičování je dobrovolné, ale dětem vřele doporučuji. Je to zase další způsob, jak se zdokonalit v AJ. Pravidelně přidávám nová a nová zadání.

Stejně tak i nadále pokračují dobrovolné konzultace pro všechny třídy ve kterých jsem v tomto školním roce učila. Tyto konzultace probíhají pravidelně každou středu (3.třídy, 4.třídy) a každý čtvrtek (2.třídy)

Přeji Vám skvělý start do nového týdne

Veronika Santana

3.C,D AJ (Martínková) – informace pro rodiče!!!

Milí rodiče a milé děti,

hlásím se znovu po týdnů s dalšími informacemi. Je tady ještě pár informací ohledně výuky AJ do konce školního roku.

VYPRACOVANÉ ÚKOLY – psala jsem dětem, že už mají v AJ splněno, ale jelikož je ještě pár cvičení v AJ, které děti měly vypracovat za tento týden, tak mi je MŮŽETE poslat buď naskenované nebo jen informaci, že je děti mají vypracované.

PROJEKTY – prosím, aby si děti založily všechny projekty, které dělaly během distanční výuky, do svých portfólií. Tento týden jsem dětem ve škole rozdala projekty „Things I´ve got“, které jsme měly na nástěnce. Všechny projekty domškoláků najdete, milí rodiče, v krabici NATAŠA AJ na recepci školy, tak si je, prosím, rozeberte.

DOBROVOLNÉ ONLINE KONZULTACE PŘÍŠTÍ TÝDEN – jsou určené pro děti, které by si chtěly spolu nebo se mnou popovídat, sdělit nějaké zážitky, a hlavně zahrát si hry na www.umimeanglicky.cz Budu se na všechny moc těšit!!!

3.C všechny děti – pondělí 15:00 – 15:30 v Office Teams

3.D všechny děti – čtvrtek 13:20 – 13:50 v Google Meet

Prokliky Vám ještě pošlu na Vaše emaily.

 

V pondělí na děti čeká další „online prezentace“ od pí uč Santana, tak si ji užijte.

Tímto Vám všem, děti i rodiče, mockrát DĚKUJI za Vaši práci doma, za všechny vypracované a odevzdané úkoly, za Vaši snahu a píli, a všem Vám přeji hezké, už skoro letní dny. Příští týden se na děti budu těšit! Pí uč Nataša.