Informace pro budoucí prvňáky

Doporučené

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,
v současné době se bohužel nemůže uskutečnit tradiční setkání s budoucími prvňáky a rodiči, a proto jsme se rozhodli Vám většinu důležitých informací poslat nyní pouze mailem, který bude odeslán tento týden. Termín setkání Vám pošleme co nejdříve, jakmile budou jasná další opatření. Pokud to bude možné, uskuteční se setkání ještě v červnu, pokud ne, počítejte s ním v posledním srpnovém týdnu. Celý článek

Zápis do 1. třídy 2018/19

DSC07314
Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce
Ve čtvrtek a pátek 12.-13.4.2018 jsme zapisovali budoucí prvňáčky. Nejprve prošli cirkusovým „Chlupíto“, dostali vstupenku, na kterou budou sbírat razítka a pokračovali dál přes kladinu, kuželky, skládačky a další cirkusová čísla až k samotnému zápisu. V cirkuse Chlupíto byla skvěla atmosféra Celý článek

1.ročník – Zahájení školního roku 2017/18

Vážení rodiče,
začátek školního roku se kvapem blíží, dovolte proto prosím, abychom Vám připomněli nejdůležitější organizační pokyny, které se týkají 1. září školního roku 2017/2018 (dostali jste je již v květnu dopisem).

Žáci prvních tříd se dostaví v pondělí 4. září v 7,50 hodin do své třídy.
Před vstupem do školy se prosím ujistěte, že víte, do které třídy Vaše dítě patří. Definitivní seznamy 1. tříd najdete 4.9. ráno na nástěnce před školou. Celý článek

Odpoledne pro budoucí prvňáčky 2017

DSC01270 Fotogalerie – prohlédněte si fotografie z akce.

Odpoledne pro předškoláky se zúčastnila velká část budoucích prvňáčků. Páťáci si pro ně, jako každý rok, připravili soutěže všeho druhu. Úkolem bylo projít celý svět a na každém kontinentu získat část mapy světa. Komu se to povedlo, dostal navíc ještě krabičku s puclíky stejné mapy. Počasí nám zase přálo a věříme, že se předškoláci zase víc těší do školy. Uvidíme se 4. září, námořníci!

Setkání budoucích prvňáčků

Setkání prvňáčků

V úterý 3.6. se sešli budoucí prvňáčci a jejich rodiče ve vestibulu naší školy. Byly jim představeny jejich budoucí třídní učitelky, které si pak děti s rodiči odvedly do tříd. Tam proběhly pohádkové dílny s námětem Zvířátek a petrovských. Během pohádky budoucí školáci poznávali domácí zvířata, zpívali jejich řečí, hráli si na ně, sestavovali obrázky a i např. stavěli loupežnický dům. Všichni byli velmi šikovní, ve škole se jim líbilo a v září se těší na další setkání se svojí paní učitelkou.

Setkání budoucích prvňáčků

Dopis_budouci_prvnaci_2014
Tradiční setkání budoucích prvňáčků s jejich budoucími spolužáky a paní učitelkami bude letos v úterý 3.6. od 16:00 hod.
Pozvánku dostanou všichni přijatí prvňáčci dopisem adresovaným na trvalé bydliště, které jste uvedli při zápisu. Zároveň v zásilce rodiče najdou i informační dopis o výuce v 1. třídě a ti, kteří si nevyzvedli osobně rozhodnutí o přijetí, i tento dokument.
Těšíme se na osobní setkání, které však pro děti není povinné, a pokud se nemůžete zúčastnit, není třeba se omlouvat.